Pensja Prezesa w Radiu ESKA: KUMULACJA - do wygrania 55 000 PLN. Zgłoś się teraz!

2021-04-13 5:54 jj
Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!
Autor: RADIO ESKA Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!

Pensja Prezesa na antenie Radia ESKA rozkręciła się na dobre. Czekają na Was ogromne pieniądze! W poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku Janka nie trafiła na portfel, który krył 50 000 złotych. W związku z tym, do wygrania jest KUMULACJA! 55 000 złotych może trafić właśnie do Ciebie. Jak się zgłosić?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to zabawa, w której do zgarnięcia są pieniądze, które możecie wydać na co tylko marzycie. Jan Pirowski, nasz specjalista od wrzucania z Wami na luz, tym razem po raz kolejny będzie miał ogromne pieniądze. Wystarczy, że zgłosicie się do naszej zabawy, a gdy zadzwoni do Was we wtorek, 13 kwietnia 2021 roku, wystarczy, że wskażenie poprawny portfel, który kryje kumulacje!

DO WYGRANIA 55 000 ZŁOTYCH! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: ZWYCIĘZCY - im udało się wygrać zawrotne kwoty!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie wygrać 55 tysięcy złotych i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie zgłoście się do naszej nowej zabawy. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze. 

  • Pierwszy sposób aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.
  • Drugi sposób, żeby wygrać 55 000 złotych, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.

  • Trzeci sposób jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady zabawy KROK PO KROKU

Najnowsze