Pensja Prezesa w Radiu ESKA - mamy 250 000 zł do rozdania! [ZGŁOŚ SIĘ]

2021-04-06 9:41
Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!
Autor: RADIO ESKA Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA to nowa zabawa, w której możesz wygrać ogromne pieniądze! Zgarnij kasę i wydaj ją na co chcesz i gdzie chcesz! Jak się zgłosić do zabawy i zdobyć 25 tysięcy złotych? Sprawdziliśmy to dla Was!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to nowa zabawa, w której macie szansę zgarnąć olbrzymie pieniądze. To Wy decydujecie NA CO i GDZIE je wydacie. Możecie na przykład wyremontować mieszkanie, kupić sobie samochód, albo po prostu zainwestować. Poczuj się jak prawdziwy prezes i zgłoś się po wygraną! Aby to zrobić, wystarczy dostęp do telefonu komórkowego, bądź do internetu. Sprawdź jak zgarnąć 25 tysięcy złotych od ESKI!

Igor Konieczny był w finale Mam Talent! Teraz walczy o zwycięstwo w The Voice Kids!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie wygrać 25 tysięcy złotych i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie zgłoście się do naszej nowej zabawy. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze.

SPOSÓB 1:

Pierwszy sposób aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.

SPOSÓB 2:

Drugi sposób, żeby wygrać 25 000 złotych, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.

SPOSÓB 3:

Trzeci sposóļ jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady zabawy KROK PO KROKU

Najnowsze