Pensja Prezesa w Radiu ESKA: ZWYCIĘZCY - im udało się wygrać zawrotne kwoty!

2021-04-12 15:28 jj
Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!
Autor: RADIO ESKA Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA to zabawa, w której Jan Pirowski stara się wręczyć Wam jak największe pieniądze. Wystarczy tylko zgłosić się do zabawy, a następnie czekać na jego telefon. Tym słuchaczom ESKI udało się zwyciężyć w zabawie Pensja Prezesa w Radiu ESKA.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to wyjątkowa zabawa dla wszystkich słuchaczy ESKI, którzy mają ochotę zobaczyć na swoim koncie potężne pieniądze i przez chwile poczuć się jak prawdziwy prezes. Wystarczy zgłosić się przez SMS, lub online, a następnie czekać aż Jan Pirowski zadzwoni do Was. Będzie miał jednak dla Was trudne pytanie. Staniecie przed wyborem jednego z dziesięciu portfeli. Jeden z nich kryje główną nagrodę, czyli 25 000 złotych. Jeżeli Wam się nie uda, macie gwarantowany tysiąc, a Pirowski dorzuci kolejne 5 000 złotych do KUMULACJI! 

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - mamy 250 000 zł do rozdania! [ZGŁOŚ SIĘ]

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: ZWYCIĘZCY

Mamy dla Was 250 000 złotych do wygrania w naszej zabawie Pensja Prezesa w Radiu ESKA! Do tej pory rozdaliśmy: 6 000 PLN.

Lista zwycięzców:

  • Piotrek - 1000 złotych
  • Wiktoria - 1000 złotych
  • Elwira - 1000 złotych
  • Mateusz - 1000 złotych
  • Maciej - 1000 złotych
  • Janka - 1000 złotych

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie wygrać ogromne pieniądze i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie zgłoście się do naszej nowej zabawy. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze. 

  • Pierwszy sposób aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.
  • Drugi sposób, żeby wygrać kasę, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.
  • Trzeci sposób jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.
Najnowsze