Paweł Krawczyk - kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?

2018-11-27 13:16 M.C.
Paweł Krawczyk - kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?
Autor: WBF Paweł Krawczyk i Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk wzięli ślub po 17 latach bycia razem! Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest mąż wokalistki zespołu Hey.

Paweł Krawczyk - kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej? Wiele osób zadaje takie pytanie po zaskakującej informacji o tym, że para wzięła ślub! Paweł Krawczyk i Katarzyna Nosowska byli ze sobą 17 lat, ale dopiero teraz postanowili przypieczętować związek. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat męża wokalistki zespołu Hey.

Kim jest Paweł Krawczyk?

Ślub Pawła Krawczyka i Katarzyny Nosowskiej odbył się prawdopodobnie w Las Vegas. W skromnej ceremonii brała udział tylko para i syn wokalistki z poprzedniego małżeństwa. Katarzyna Nosowska podzieliła się nowiną na swoim Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Po 17 latach, po przejściach.. Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Kim jest wybranek Katarzyny Nosowskiej? To urodzony 10.09.1972 roku polski muzyk. Fanom grupy Hey jest doskonale znany, bo od 2001 roku jest gitarzystą zespołu. Zanim dołączył do formacji, był członkiem rockowych zespołów Ahimsa i Houk.

Roksana Węgiel - tak śpiewała mając 9 lat! Już wtedy odnosiła sukcesy!

Paweł Krawczyk jest też głównym kompozytorem Hey. W lutym 2010 uzyskał wraz z Katarzyną Nosowską nominację do Fryderyka w kategorii "kompozytor roku". Para prowadziła też przez jakiś czas audycję Tranzytem do niebytu.

Wiele mówiło się o chorobie Pawła Krawczyka. Muzyk jest uzależniony od alkoholu. W wywiadzie z magazynem Uroda Życia Katarzyna Nosowska opowiedziała o trudnościach, których przez uzależnienie Pawła Krawczyka przeżywali oboje:

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Dałam więc radę innym, żyjącym z takimi problemami kobietom. Nie skupiaj się na chorobie ukochanego - jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą. Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz.

Mąż Katarzyny Nosowskiej zdołał odstawić alkohol. Ich niedawno zawarte małżeństwo może się teraz rozwijać bez przeszkód.

Najnowsze