Katarzyna Nosowska - instagram, wiek, piosenki, syn, partner. Wszystko co chcecie wiedzieć o artystce

i

Autor: fot. WBF Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska - instagram, wiek, piosenki, syn, partner. Wszystko co chcecie wiedzieć o artystce

2017-10-16 15:54

Wszystko co chcecie wiedzieć o Katarzynie Nosowskiej teraz na ESKA.pl! Znajdziecie tu informacje na temat wieku artystki, jej syna, piosenek i sławnego już konta na Instagramie.

Katarzyna Nosowska to jedna z najważniejszych postaci postaci na polskiej scenie muzycznej. Sławę zdobyła jako wokalistka zespołu Hey ale od wielu lat osiąga też sukcesy jako artystka solowa. Sympatię zapewniła sobie też postawą wobec fanów i specyficznym poczuciem humoru, które ostatnio prezentuje na Instagramie. Nie powinno więc dziwić, że wiele osób szuka w internecie informacji na jej temat. Wszystko to co chcielibyście wiedzieć o Katarzynie Nosowskiej znajdziecie poniżej.

Kuba Wojewódzki da milion i będzie dowoził do pracy! Niezwykła oferta >>

Katarzyna Nosowska - wiek

Katarzyna Nosowska urodziła się 30 sierpnia 1971 roku. Oznacza to, że obecnie ma 46 lat. Na świat przyszła w Szczecinie i to tam właśnie zaczynała swoją przygodę z muzyką. Najpierw śpiewając w zespole Szklane Pomarańcze, a później w punkowej grupie Włochaty.

Katarzyna Nosowska - syn

Katarzyna Nosowska jest bardzo związana ze swoim synem Mikołajem, który przyszedł na świat w 1996 roku. Choć piosenkarka nie żyje razem z ojcem dziecka to Mikołaj utrzymuje bardzo dobre kontakty z tatą.

Katarzyna Nosowska - partner

Partnerem Katarzyny Nosowskiej zarówno na scenie jak i w życiu jest Paweł Krawczyk. Jest on muzykiem i gitarzystą, który do Hey dołączył w 2001 roku.

Katarzyna Nosowska - piosenki

Zarówno jako członkini Hey jak i wokalistka solowa Katarzyna Nosowska wylansowała wiele piosenek. Do najsłynniejszych śpiewanych przez nią utworów należą Teksański, Cisza ja i czas, Moja i twoja nadzieja oraz Jeśli wiesz co chcę powiedzieć.

Katarzyna Nosowska - Instagram

Instagram Katarzyny Nosowskiej stał się hitem sieci! Artystka zamieszcza na nim krótkie przerobione w programie graficznym filmiki, w których prezentuje swój absurdalny humor! Jeden z najlepszych zobaczycie poniżej.

A nie, że żyje swoim życiem:) #ajazemjejpowiedziala #dzieckogwiazdy #nosowska Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)
Aleksander Doba: wiek, rodzina, kajak, film - sprawdzamy o co pytacie Google

Autor: brak danych

Sprawdzamy o co pytacie Google na temat Aleksandra Doby! Na ESKA.pl znajdziecie między innymi informacje o jego wieku, rodzinie, słynnym kajaku i nowym filmie!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE