Paulina Kozłowska o pierwszym razie z Mini Majkiem! SZCZERE wyznanie gwiazdy

i

Autor: screen z filmu na YouTube: JAK WPROWADZIŁAM SIĘ DO DOMU EKIPY? / screen z Instagrama: Minihttps://www.instagram.com/_minimajk/?hl=pl

Paulina Kozłowska o pierwszym razie z Mini Majkiem! SZCZERE wyznanie gwiazdy

2022-06-17 11:04

Dziewczyna Mini Majka od kilku tygodni częściej nagrywa i tym samym pojawia się w mediach. Paulina Kozłowska wyraźnie się otworzyła. Nie jest już tak nieśmiała, jak było to na samym początku jej internetowej działalności. Dowód? Nigdy wcześniej nie mówiła o tym, jak poznała swojego obecnego partnera. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie, które może was zaskoczyć.

Spis treści

  1. Paulina Kozłowska - pierwszy raz z Mini Majkiem!

Mini Majk i Paulina Kozłowska od 2020 roku tworzą udany związek. Pierwszy raz o dziewczynie zrobiło się głośno, gdy operator kamery przez przypadek pokazał ją na jednym z filmików Ekipy Friza. Internauci podejrzewali i plotkowali na temat tego, że para jest razem. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, kiedy to Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o tym, że jest w związku. Nagrał specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę. Dziewczyna Mini Majka na początku nie miała łatwo i wiele osób podejrzewało, że jest z niskorosłym Youtuberem, tylko dla zasięgów oraz popularności. Kolejne miesiące wyraźnie pokazały, że internauci byli w błędzie. Paulina Kozłowska na każdym kroku pokazywała i wciąż pokazuje swoją miłość do Mini Majka. Teraz zdecydowała się opowiedzieć, jak naprawdę doszło do ich poznania.

Skandaliczne zachowanie Mini Majka? Paulina Kozłowska pokazała MEGA dystans

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Sonda
Czy Mini Majk i Paulina Kozłowska to najlepszy związek w Ekipie Friza?

Paulina Kozłowska - pierwszy raz z Mini Majkiem!

Paulina Kozłowska nigdy wcześniej tego nie robiła, a gdy tylko się na to zdecydowała, to zdobyła serca nowych widzów. Dziewczyna Mini Majka sama siadła przed kamerą i opowiedziała, jak oraz kiedy poznała swojego partnera. Opowieść zaczęła dosłownie od samego początku tłumacząc, że była na jednej z gali Fame MMA, która odbywała się w trójmiejskiej hali. W tym samym wydarzeniu, jako zawodnik brał udział Mateusz Krzyżanowski, który walczył z Kruszwilem, ale ona sama nie pojechała na galę z jego względu. Co więcej nie widziała tej walki. Jakiś czas później poszła na imprezę z przyjaciółką, na której była również Ekipa Friza. To właśnie tam Kozłowska i Krzyżanowski po raz pierwszy oficjalnie się poznali. 

Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Ich kontakt w następnych tygodniach był wyłącznie poprzez media społecznościowe. W listopadzie Mini Majk zaprosił Paulinę Kozłowską i jej przyjaciółkę do Krakowa, gdzie wspólnie spędzili weekend. Po mile spędzonym czasie Mikel napisał, że nigdy nie poznał takiej dziewczyny jak Paulina. Wysłał jej też sushi z kartką, na której napisał: Uśmiechnij się! Pozdrowienia z Krakowa. Sama zainteresowana była przeszczęśliwa, bo nigdy wcześniej nikt nie zaskakiwał jej prezentami. 18 grudnia pojechała do Krakowa - na urodziny Mikela. Była jej to pierwsza impreza wraz z pełnym składem Ekipy Friza. Jak wspomina była zestresowana, bo nikogo nie znała osobiście. Po urodzinach została na kilka dni w Krakowie i wcale tego nie żałuje:

21 grudnia pamiętam, że byłam wtedy u Mikela w mieszkaniu. Leżeliśmy sobie, oglądaliśmy film, zamówiliśmy film. Jak leżeliśmy, to Mikel zapytał się mnie, zaczęliśmy na początku rozmawiać. Zapytał mnie, czy chcę być jego dziewczyną. Powiedziałam, że tak, bo nigdy wcześniej nie czułam takiego uczucia jak do Mikela, spędzało nam się super czas, bardzo dobrze się rozumieliśmy. Była to dla mnie bardzo bliska osoba w tamtym momencie, więc bardzo się ucieszyłam na tę pytanie i się zgodziłam. Wtedy zaczął się nasz związek.

- wspomina Paulina Kozłowska. Obecnie para poszukuje swojego wspólnego mieszkania, a wszystko to ze względu na fakt, że Ekipa Friza oficjalnie kończy nagrywanie w luksusowej willi pod Krakowem. 

Dziewczyna Mini Majka szuka mieszkania. Internauci wytropili ogłoszenie!

O swoim "pierwszym razie" opowiedziała też niedawno Sylwia Grzeszczak.

Posłuchajcie, co nam zdradziła!

Listen to "Mój pierwszy raz - Sylwia Grzeszczak" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE