Patryk Skoczyński

i

Autor: ESKA

Patryk Skoczyński: 6 sposobów gwiazdy The Voice of Poland na walkę z nudą! #zostańwdomu

2020-03-22 19:09

Patryk Skoczyński to wokalista, który zyskał popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji programu The Voice of Poland. Mimo że nie wygrał edycji, zdobył spore grono fanów, które z niecierpliwością wyczekiwało jego debiutanckiego singla. Piosenka Dom ukazała się w styczniu 2020 roku i od razu stała się hitem. Tak jak wielu innych artystów, Patryk Skoczyński dołączył do akcji #zostańwdomu. Za pośrednictwem ESKA.pl postanowił podzielić się swoimi sposobami na zabicie nudy.

Patryk Skoczyński: 6 sposobów gwiazdy The Voice of Poland na walkę z nudą! Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, wszystkie osoby, które mają taką możliwość, proszone są o pozostanie w domach. Ma to zmniejszyć ryzyko kolejnych zakażeń. Coraz więcej gwiazd dołącza więc do akcji #zostańwdomu i zdradza swoje sposoby na walkę z nudą. Swoimi pomysłami podzielił się z nami również Patryk Skoczyński. Według młodego wokalisty, wolny czas warto wykorzystać na porządki w szafie, granie na konsoli, gotowanie ulubionych potraw, czytanie książek, naukę gry na instrumencie oraz na tworzenie muzyki. Według gwiazdy The Voice of Poland, to idealne sposoby, aby urozmaicić czas spędzany w domu. Zobaczcie wideo:

Zobacz: Roksana Węgiel APELUJE: zostań w domu! Sama zdradza, co robi w wolnym czasie! [TYLKO U NAS]

Patryk Skoczyński to uzdolniony wokalista, kompozytor oraz autor tekstów z niezwykłą wrażliwością. Muzycznych inspiracji szuka w twórczości takich artystów jak Ed Sheeran, Sam Smith, Tom Odell oraz Jessie J. Na początku 2020 roku ukazał się debiutancki singiel Patryka – Dom, do którego tekst stworzyła sama Paulina Przybysz.