Roksana Węgiel APELUJE zostań w domu! Sama zdradza, co robi w wolnym czasie! [TYLKO U NAS]

i

Autor: Roksana Węgiel / ESKA Roksana Węgiel APELUJE zostań w domu! Sama zdradza, co robi w wolnym czasie! [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel APELUJE: zostań w domu! Sama zdradza, co robi w wolnym czasie! [TYLKO U NAS]

2020-03-19 12:05

Roksana Węgiel świeci przykładem dla tysięcy użytkowników mediów społecznościowych. Dlatego też dołączyła do akcji #zostańwdomu i za pośrednictwem ESKA.pl podpowiada, co można robić będąc w domu. Jeśli szukacie inspiracji, to bardzo dobrze trafiliście! Jak popularna wokalistka spędza wolny czas? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl!

Roksana Węgiel apeluje do wszystkich uczniów: zostań w domu! Za naszym pośrednictwem udowadnia, że będąc czterech ścianach również można spędzić czas aktywnie i pożytecznie. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Roxie jest inspiracją dla wielu tysięcy osób w kraju. 15-letnia artystka prawie codziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych daje dobry przykład i dzieli się mądrymi radami ze swoimi obserwującymi. Niedawno Roksana Węgiel w filmie Reżysera Życia zadebiutowała jako aktorka i wcieliła się w osobę, która straciła kogoś bardzo bliskiego. Obecnie wokalistka przygotowuje materiał na nową płytę, ale przede wszystkim przebywa w gronie rodziny. Zabawia narodzonego niedawno brata Tymka. Co jeszcze robi wykonawczyni hitu Dobrze jest jak jest? Sama mówi: - Nie jest to łatwy czas dla nas, ale mimo wszystko możemy zrobić dużo pożytecznych rzeczy:

  • Czytać książki
  • Odpocząć
  • Ugotować

Co jeszcze? obejrzyjcie wideo: 

Roksana Węgiel swój ostatni singiel wydała w listopadzie 2019 roku. Był to światowo brzmiący singiel MVP, pochodzący z reedycji debiutanckiego krążka. Fani z niecierpliwością czekają na nowy materiał swojej ulubionej wokalistki, a ten nadchodzi wielkimi krokami. Bądźcie czujni, bo już niebawem - na ESKA.pl więcej informacji!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE