Carla Fernandes

i

Autor: ESKA.pl

Carla Fernandes wspiera akcję #zostańwdomu. Podpowiada, co można robić w wolnym czasie

2020-03-22 16:59

Carla Fernandes to młoda i niezwykle zdolna wokalistka, która ma ogromną rzeszę fanów. Korzystając z tego, że wśród jej odbiorców są młode osoby, chce być dla nich prawdziwym przykładem. Właśnie dlatego dołączyła do akcji #zostańwdomu i specjalnie dla czytelników ESKA.pl zdradza, co zamierza robić podczas przymusowej przerwy w szkole. Trzeba przyznać, że lista jej zadań do zrobienia jest naprawdę długa!

Carla Fernandes wspiera akcję #zostańwdomu. Podpowiada, co można robić w wolnym czasie. 11 marca 2020 roku ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, podjęto decyzję o zamknięciu szkół oraz uczelni. Początkowo przerwa ta miała trwać do 25 marca. Ze względu na szybki wzrost liczby osób zakażonych w Polsce, przerwa ta została przedłużona aż do Wielkanocy. To oznacza, że uczniowie mają do wykorzystania jeszcze więcej wolnego czasu. Jeżeli nie wiecie, jak można go wykorzystać, skorzystajcie z rad Carli Fernandes. Młoda wokalistka zdradziła, że wykorzystuje ten czas na nadrobienie zaległości szkolnych oraz na rozwiązywanie bieżących zadań domowych. Znajduje też czas na oglądanie ulubionych seriali, gotowanie oraz sprzątanie. Co jeszcze poleca Carla? Zobaczcie poniższe wideo!

Carla Fernandes dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji programu The Voice Kids. W show zdradziła, że pierwszy swój kontakt z melodiami miała bardzo wcześnie – w trakcie ciąży jej mama namiętnie słuchała Chopina i Mozarta. To właśnie dzięki temu pięknej Carli muzyka towarzyszy każdego dnia. Młoda wokalistka śpiewa cały czas! Ostatnio zaprezentowała w sieci swój debiutancki singiel Jungle, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy.