Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski - teledysk do trzeciego singla już w sieci!

2019-03-19 19:02
Patrycja i Grzegorz Markowscy
Autor: screen YouTube/Wydawnictwo Agora

Aż po horyzont to trzeci singiel i teledysk z pierwszej płyty Patrycji i Grzegorza Markowskich, która nazywa się Droga. Wspólna płyta artystów miała premierę 25 stycznia. Za słowa do piosenki Aż po horyzont odpowiadają Patrycja Markowska i Maciej Wasio, za muzykę z kolei - Mariusz Obijalski. Teledysk do piosenki ukazał się 19 marca. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl, jak wygląda najnowszy klip.

Patrycja i Grzegorz Markowscy - teledysk do trzeciego singla z pierwszej płyty jest już dostępny. Wspólna płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich ukazała się 25 stycznia 2019 roku. Na pierwszym albumie studyjnym artystów znalazło się 13 piosenek w tym Na szczycie, Droga oraz Aż po horyzont. Do ostatniego kawałka jest już dostępny teledysk. Możecie go obejrzeć na ESKA.pl

Przeczytaj także: Wielki powrót Emila Blefa Wiśniewskiego! Zobacz klip do drugiego singla

Zobacz: Sarsa - nowa płyta Zakryj. Kiedy premiera i jakie piosenki na albumie?

Patrycja i Grzegorz Markowscy - Aż po horyzont

Patrycja Markowska o piosence i klipie mówi: 

Aż po horyzont to kawałek który zrobiliśmy z Mariuszem Obijalskim. Od zawsze chciałam mieć taki energetyczny kawałek o oldschoolowym, bluesowym charakterze. Z jamowania z Mariuszem u niego w studiu na poddaszu powstawały świetne rzeczy. Tekst pisałam w górach czując, że wyrażam coś niezwykle ważnego w mojej relacji z tatą.

Grzegorz Markowski dodaje: 

Wszedłem trochę w inną krainę muzyki i bardzo mi tam dobrze :)

Teledysk do utworu znajdziecie poniżej:

Najnowsze