Wielki powrót Emila Blefa Wiśniewskiego! Zobacz klip do drugiego singla

2019-03-18 17:15
Emil Blef
Autor: materiał prasowy

Emil Blef Wiśniewski - znany jako raper oraz członek popularnego zespołu Flexxip tworzonego wraz z Piotrem Szmidtem vel Ten Typ Mes, z którym wydał w 2004 album długogrający Fach. W 2008 r. wydał solowy album Mam taką twarz, że ludzie mi ufają… Billing. Obecnie jest częścią projektu muzycznego wydawnictwa Alkopoligamia pod nazwą Albo Inaczej, w ramach którego koncertuje z takimi artystami jak: Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Krzysztof Zalewski czy Ralph Kaminski. Już niedługo światło dzienne ujrzy jego nowy album!

Emil Blef Wiśniewski - wielki powrót po latach. Na nowy album, raper kazał czekać aż 11 lat. Przesunięcia Blefa ujrzą światło dzienne pod koniec marca. W oczekiwaniu na krążek, zapraszamy do obejrzenia klipu do drugiego singla - KO! KO, choć przesiąknięty tak charakterystycznie trzeźwymi refleksjami autora, to paradoksalnie najbardziej imprezowy numer na płycie. Podobnie jak w przypadku pozostałych utworów na płycie, za produkcje odpowiada Andrzej Fonai Pieszak. 

Przeczytaj także: Bombs Away - piosenka You Gotta Be w nowej wersji! Znacie oryginał?

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019: Rita Ora apeluje o współczucie i radość! Nowa piosenka HITEM wiosny?!

Emil Blef Wiśniewski - Przesunięcia

Tytułowe przesunięcia to metafora wypadnięcia z prostego toru dającego komfort, na rzecz sytuacji nieprzewidzianych i nieplanowanych, a mających daleko posunięte konsekwencje. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny, ojca czwórki dzieci, Emil opowiada o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją, rodzicielstwie, którego rolą jest przeprowadzenie dzieci przez pierwszy etap życia. Do tego intymnego świata rapera wciągają nowoczesne, bujające podkłady – mieszanka trapu, house’u, groove’wego hip-hopu, synth popu i elektroniki.

Blef - premiera krążka

Premiera krążka zapowiedziana jest na 29 marca. Pierwszy raz na żywo materiał będzie można usłyszeć na imprezie z okazji 12 urodzin labelu Alkopoligamia.com - 22 marca w warszawskim klubie Niebo, a także podczas kwietniowej edycji Spring Break Showcase w Poznaniu! Na stronie www.sklep.alkopoligamia.com możecie zamówić limitowany do 500 sztuk, numerowany oraz podpisany przez artystę preorder Przesunięć, a także reedycje kultowej w wielu kręgach płyty Mam taką twarz, że ludzie mi ufaja…Billing, którą Emil Blef debiutował jako solowy artysta. Poniżej natomiast znajdziecie klip do drugiego singla:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze