Cleo uczy śpiewać Wersow i to nie żart! Efekt jest niewiarygodny!

2021-01-25 13:37
Cleo uczy śpiewać Wersow! Efekt jest niewiarygodny! Czy Weronika Sowa ma ukryty talent wokalny?
Autor: Kadr z filmu CLEO UCZY MNIE ŚPIEWAĆ! Z kanału WERSOW Cleo uczy śpiewać Wersow! Efekt jest niewiarygodny! Czy Weronika Sowa ma ukryty talent wokalny?

Weronika Sowa, znana jako Wersow uczy się śpiewać wraz z Cleo. To wszystko jest związane z płytą Ekipy, która niedługo ma pojawić się na półkach sklepowych. Czy młoda Youtuberka ma ukryty talent wokalny? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Cleo uczy śpiewać Wersow i to nie żart! Płyta Ekipy powoli nabiera kształtu. Jak już informowaliśmy Was na ESKA.pl, debiutancki krążek Friza wspiera B.R.O, oraz Cleo. Wokalistka, która znana jest z anteny Radia ESKA, postanowiła udzielić wokalnych lekcji Weronice Sowie. Nagranie trafiło do internetu na oficjalnym kanale Wersow, a efekty tej współpracy są oszałamiające.

Weronika Sowa: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

Co wiesz o Wersow?

Pytanie 1 z 8
Jak ma na imię Wersow?

Wersow uczy się śpiewać u Cleo i to nie żart!

Ostatnio na kanale Wersow, pojawił się film, na którym możemy obserwować rozmowę Weroniki i Cleo. Oprócz tego wokalistka postanowiła udzielić kilku wokalnych lekcji Youtuberce i pokazać jej jak powinna prawidłowo rozgrzać głos, oraz korzystać z przepony. Sowa również zdradziła w nagraniu krótki fragment utworu, który najprawdopodobniej pojawi się na płycie Ekipy. Jej fani są zachwyceni! Jeżeli jesteście ciekawi jak poszło Wersow, koniecznie obejrzyjcie materiał poniżej. Piosenkę, którą śpiewa dziewczyna Friza znajdziecie od 32 minuty 22 sekundy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze