nasza-klasa

i

Autor: screen z YouTube/Ciekawostki

Pamiętacie portal Nasza-Klasa? OSTATNIA CHWILA, by pobrać stare zdjęcia

2021-07-27 8:03

Nasza-Klasa znika z sieci na zawsze! Kultowy, niebiesko-zielony serwis społecznościowy sprzed ery Facebooka kończy swoja działalność. To ostatni moment, aby pobrać stare zdjęcia, przejrzeć swój profil i po prostu powspominać stare, dobre czasy. Dlaczego Nasza-Klasa nie będzie już istnieć? Co się stało? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Nasza-Klasa to bez żadnego ale klasyk sprzed ery Facebooka. To właśnie tam użytkownicy zakładali swoje konta, dodawali zdjęcia, które mogli następnie komentować, a nawet pisali do siebie wiadomości. Jak sama nazwa wskazuje, można było również tworzyć klasy, a następnie gromadzić tam swoje wspomnienia z wycieczek i innych wydarzeń. Pierwotnym założeniem serwisu, było jednak umożliwienie użytkownikom odnalezienia osób ze swoich szkolnych lat i odnowienia z nimi kontaktu. Niejedna osoba, która miała tam konto, ma do serwisu sentyment i miło wspomina te czasy. Niestety kiedy większość użytkowników przerzuciło się na Facebooka, Nasza-Klasa zaczęła tracić na popularności. Coraz mniej nowych użytkowników, a stare konta były mało używane lub nawet wcale! Aby rozwiązać problem, właściciele serwis, czyli Ringier Axel Springer Polska, postanowili zmienić portal społecznościowy w serwis z grami online. Choć strona hulała wiele lat, teraz następuje jej koniec. Nasza-Klasa przestanie istnieć lada dzień, dlatego to ostatni moment, aby zalogować się na niebiesko-zieloną stronę i pobrać zdjęcia, które mogą być pamiątką na resztę życia.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Koniec Naszej-Klasy

To już pewne. Portal społecznościowy Nasza-Klasa przestanie istnieć z dniem 27 lipca 2021 roku (wtorek). To ostatni moment, aby zalogować się na niebiesko-zielona stronę i pobrać swoje stare zdjęcia. Co jeśli ktoś nie pamięta hasła i nie może się zalogować? Czy jego konto zostanie trwale usunięte? Odpowiedź jest prosta. Wszystkie konta zostaną trwale usunięte z danymi, razem z zamknięciem Naszej-Klasy.

Sonda
Miałeś konto na nk, fotce lub photoblogu?