Sanah

i

Autor: WBF

Sanah w The Voice of Poland? Zmiany na fotelach nadchodzą wielkimi krokami!

2021-07-31 16:06

Dwunasta edycja The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami. Na widzów jak zawsze czekają ogromne emocje związane z muzyką i uczestnikami, ale także... zmiany. Mowa o trenerach, których na pewno nie zobaczymy, a ich miejsce zajmie ktoś całkiem inny. Czy jedną z jurorek show będzie Sanah? Tego domagają się fani artystki!

Sanah w The Voice of Poland? Czy to w ogóle możliwe? The Voice of Poland to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Powód? Oczywiście ciekawe brzmienia, niesamowite talenty i oczywiście jurorzy, którzy zawsze dają czadu na swoich czerwonych fotelach. Prawie od samego początku zasiadają tam Tomson i Baron, czyli duet uwielbianych chłopaków z grupy Afromental. Dosyć długo, ponieważ przez cztery edycje na fotelu zasiadał również Michał Szpak. Widzowie pokochali artystę za jego ciepłe serce i podejście do uczestników, jednak teraz wiemy, że nie zobaczymy go w nadchodzącej, dwunastej edycji muzycznego show. Zabraknie również Edyty Górniak i Urszuli Dudziak, które dawały czadu w poprzedniej edycji.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć widzowie Telewizyjnej Dwójki będą tęsknić za Edytą Górniak, Michałem Szpakiem i Urszulą Dudziak to ich miejsce zajmą równie popularne gwiazdy z branży muzycznej. To już pewne! Na fotelach The Voice of Poland 12 zasiądą Sylwia Grzeszczak oraz Justyna Steczkowska. Czy obok nich pojawi się również Sanah?

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Sonda
Sanah w The Voice of Poland - tak czy nie?

The Voice of Poland 12 - trenerzy

Czy do Tomsona i Barona, Sylwii Grzeszczak i Justyny Steczkowskiej dołączy również Sanah? Tego chcą fani 23-letniej artystki! Pod jednym z postów zamieszczonych na Instagramie Bądźmy Razem. TVP, pojawiło się sporo komentarzy. Na pytanie stacji Kogo chcielibyście zobaczyć na fotelach trenerskich w kolejnej edycji @voiceofpoland, internauci w większości wymienili piosenkarkę Dodę, ale także pojawiły się odpowiedzi dotyczące Sanah.

- Doda, Sanah, Tomson i Baron

- Sanah

- Grzeszczak, Steczkowska, Tomson i Baron, Sanah

- Sanah i Cleo

- Michał Szpak i Sanah

Komentarzy fanów pod postem na Insatgramie jest mnóstwo! Czy Sanah lub Doda faktycznie dołączą do obsady The Voice of Poland 12? Niestety na ten moment nie są znane informacje na ten temat. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wiadomości od TVP 2.