Pamiętacie hit Nas Ne Dogonyat? Zespół t.A.T.u. wraca na scenę!

2021-10-04 15:26
Pamiętacie hit Nas Ne Dogonyat? Zespół t.A.T.u. wraca na scenę!
Autor: STEFAN LESZCZYNSKI/East News

Ten rosyjski duet zrobił międzynarodową karierę. Po ponad 20 latach od wydania ich piosenki Nas Ne Dogonyat Lena Katina i Julia Wołkowa, wokalistki, które tworzyły wspólnie t.A.T.u., zagrają koncert, który ma być formą uczczenia ich muzycznej działalności. Kiedy odbędzie się tribute show? Najważniejsze informacje poznacie, czytając ten artykuł!

t.A.T.u. - koncert słynnego duetu wywołuje wiele emocji! Lena Katina i Julia Wołkowa zyskały ogromną popularność na początku stulecia, wykonując muzykę z pograniczna popu oraz elektroniki. t.A.T.u. zadebiutowało utworem Ya Soshla S Uma, który podbił listy przebojów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nie tylko muzyka tworzona przez duet budziła zainteresowanie. Związek wokalistek był również szeroko komentowanym tematem. Po latach Katina i Wołkowa przyznały, że w rzeczywistości nie były lesbijkami, a ich relacja była zabiegiem promocyjnym. t.A.T.u. ma na koncie liczne nagrody m.in. MTV Video Music Award czy World Music Award. Wokalistki zakończyły wspólną działalność muzyczną w 2011 roku, jednak angażowały się w różne projekty także po rozpadzie duetu.

Adele promuje nowy album na całym świecie? Tajemnicze billboardy nawet w Polsce

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

t.A.T.u. - kiedy koncert?

Niedawno Lena Katina poinformowała swoich fanów na Instagramie o nadchodzącym jubileuszowym koncercie duetu - Tribute Show t.A.T.u.. Muzyczne wydarzenie ma odbyć się wiosną 2022 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Julia Wołkowa również potwierdziła te informacje. Katina zapytała fanów w swoich mediach społecznościowych kogo, obok ulubionego zespołu, chcą zobaczyć na scenie. Wszyscy zainteresowani koncertem mogą podawać swoje propozycje w komentarzach pod jednym z postów piosenkarki.

Najnowsze