Pamiętacie Górala z The Voice of Poland? Jego nowa piosenka podbija sieć!

2021-05-18 13:41 Ewelina Kulasza
Piotr Szewczyk
Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland

The Voice of Poland to kopalnia talentów. Przekonało się o tym wiele osób, a dowodem na to są wokaliści, którzy w branży muzycznej robią niesamowitą karierę. Mimo iż jedna osoba wygrywa show, to nie ma tam przegranych. Podobnie jest z Góralem, który nagrał piosenkę i nadal spełnia swoje marzenia.

The Voice of Poland to nie tylko rozrywkowe show. To przede wszystkim kopalnia talentów i program, który pozwala spełniać marzenia i zaistnieć w medialnym świecie wielu młodym osobom. Dowodem na to jest chociażby Alicja Szemplińska, Sarsa, Natalia Zastępa, Rafał Brzozowski, Natalia Nykiel, a także wiele innych muzycznie uzdolnionych osób. Każdy z nich idzie swoją własną ścieżką, wydaje piosenki, koncertuje, a w dodatku gromadzi dookoła siebie wiernych fanów w mediach społecznościowych. Pamiętacie Górala z The Voice of Poland? Mowa oczywiście o Piotrze Szewczyku, którego większość z was może kojarzyć z dziesiątej edycji programu. To on przyszedł na Przesłuchania w Ciemno na terenie Małopolski i zachwycił trenerów nie tylko głosem, ale także osobowością. W jego stronę odwrócił się Kamil Bednarek wraz z Michałem Szpakiem i to właśnie do drużyny drugiego jurora, Góral kontynuował swoją przygodę w programie.

Mimo iż Piotr Szewczyk nie zajął pierwszego miejsca w programie, to wygrał coś więcej. Chodzi oczywiście o spełnienie muzycznych marzeń, a także pokazanie się polskiej publiczności i zdobycie fanów. Teraz okazuje się, że nie stoi w miejscu, a w internecie szaleje jego najnowsza piosenka!

Marta Gałuszewska, gwiazda "The Voice of Poland" zdradza prawdę o zarobkach młodych artystów

Piotr Szewczyk - Nowości Muzyczne 2021

Piotr Szewczyk znany ze sceny The Voice of Poland, wydał kolejny singiel. Tym razem mowa o numerze BANDA, który miał swoją premierę 16 maja 2021 roku. Co ciekawe, Góral od kilku lat występuje z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej i kontynuuje swój solowy projekt. Piotr odpowiedzialny jest w swojej twórczości nie tylko za wokal, ale także za słowa i muzykę. Poniżej możecie posłuchać jego najnowszego dzieła, a także zobaczyć biało-czarny teledysk, który zbiera pozytywne opinie w sieci.

Najnowsze