Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 4 - czy będzie kolejna edycja show? Widzowie nie mogą się doczekać!

2021-05-17 9:45

Taneczne show Dance Dance Dance rozgrzewa za każdym razem. Za nami już trzy edycje, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Teraz widzowie zastanawiają się, czy na antenie Telewizyjnej Dwójki pojawi się kolejna, czwarta odsłona tanecznego formatu. Czy tak będzie?

Spis treści

  1. Dance Dance Dance 4 - czy będzie nowa edycja?

Dance Dance Dance 4 - czy będzie kolejna edycja show? To zastanawia każdego fana tanecznego programu. Dance Dance Dance to rozrywka na najwyższym poziomie. Ulubione gwiazdy na parkiecie, energiczni prowadzący i jurorzy, największe hity, które rozbrzmiewają w tle, a do tego niecodzienne i oryginalne układy, a także charakteryzacje. Za nami aż trzy polskie edycje show. Przypomnijmy, że pierwsza z nich debiutowała na ekranach telewizorów w marcu 2019 roku. Od tamtego czasu format zdobył nie tylko wiernych fanów, ale także duży rozgłos. Pierwszą edycję wygrała aktorska para - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. W drugiej triumfował duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Trzecia odsłona Dance Dance Dance zakończyła się całkiem niedawno, a wygrały ją faworytki edycji - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Dziewczyny przekazały 100 tysięcy złotych do Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!

Dance Dance Dance 4 - czy będzie nowa edycja?

Czy będzie nowa edycja Dance Dance Dance? Na ten moment nie wiemy, czy pojawi się 4. odsłona tanecznego show. Jeśli tylko zostanie udostępniona jakaś informacja, na pewno Was o tym poinformujemy. Jedno jest pewne - fani tanecznego formatu bardzo chcieliby zobaczyć na parkiecie nowe gwiazdy. Czy ich marzenie się spełni? Czas pokaże!

Sonda
Czekasz na nową edycję Dance Dance Dance?