Marcin Dubiel - Paweł Jóźwiak

i

Autor: Screen z YT: Marcin Dubiel/ale ja mam PECHA..., TikTok/martin_krk2

Ostre starcie Marcina Dubiela z Pawłem Jóźwiakiem przed konferencją High League. Padły MOCNE słowa

2023-02-28 15:34

Tuż przed konferencją High League doszło do mocnego starcia między Marcinem Dubielem a Pawłem Jóźwiakiem. Zawodnicy wykrzyczeli w swoją stronę sporo ostrych słów. Zrobiło się niebezpiecznie, przez co interweniować musiała ochrona. Całe zajście nagrały kamery. Wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości może odbyć się kolejna, mocna walka podczas gali.

Ostre starcie Marcina Dubiela i Pawła Jóżwiaka miało miejsce tuż przed konferencją High League. Choć na ringach mają pojawić się dopiero 18 marca (i to z innymi zawodnikami), to tuż przed wejściem na scenę doszło między nimi do mocnej potyczki słownej. Wszystko ze względu na zachowanie Dubiela, które bardzo nie spodobało Jóźwiakowi. Choć wcześniej chłopak Natsu i prezes Fight Exclusive Night byli ze sobą dosyć blisko, to wiele sytuacji mocno ich poróżniło. Teraz zawodnicy nie mają ze sobą niemal żadnego kontaktu i starają omijać się szerokim łukiem. Jednak nie udało się to 27 marca, kiedy obydwaj brali udział w konferencji High League. Przed wejściem na scenę zrobiło się naprawdę gorąco, przez co do akcji musiała wkroczyć ochrona. Później, podczas swojej części panelu Marcin Dubiel mocno wypowiedział się o prezesie Fight Exclusive Night.

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Marcin Dubiel - Paweł Jóźwiak

Podczas konferencji High League Marcin Dubiel wypowiedział się na temat Pawła Jóźwiaka. Przyznał, że prezes Fight Exclusive Night jest osobą, do której nie ma żadnego szacunku ze względu na to, w jaki sposób traktuje swoich współpracowników.

W pierwszym rzędzie na próbie siedziało parę chłopaków, nie widziałem żadnych nieznajomych twarzy, więc podszedłem i z każdym się witałem. Paweł w tamtym momencie siedział z głową w dół, a ja się witałem z każdym po kolei. Wyciągnąłem w jego stronę rękę i w tamtym momencie on podniósł głowę i w tamtym momencie zobaczyłem, że to on. To jest człowiek, do którego nie mam szacunku i mu to dzisiaj powiedziałem ze względu na to, że zachowuje się… bardzo często bije do honoru, a tak naprawdę sam honoru nie ma. Jest złodziejem, jest przede wszystkim kłamcą i w ogóle nie ma charakteru

Pawłowi Jóźwiakowi nie spodobało się jednak to, że po tym, jak Dubiel nieprzychylnie wypowiadał się na jego temat, zdecydował się do niego podejść i podać mu rękę. Według niego takie zachowanie nie powinno mieć w ogóle miejsca.

Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, żona, Fame MMA. Kto to jest?

Ubliżałeś mi i do mnie z ręką podjeżdżasz?!

Na nagraniach, które zostały udostępnione w sieci słychać, że z ust obydwu zawodników padły bardzo mocne słowa. Chłopak Natsu zdradził, że jest otwarty na potencjalne starcie z prezesem Fight Exclusive Night. Fani przyznają, że walka Dubiel vs Jóźwiak mogłaby być niezwykle ciekawa.

Sonda
Walka Marcin Dubiel vs Paweł Jóźwiak - komu byś kibicował?