Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, żona, Fame MMA. Kto to jest?

2023-02-02 12:27
Paweł Jóźwiak
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

O nim jest teraz głośno! Oficjalnie wiemy już, że to właśnie Paweł Jóźwiak zmierzy się w oktagonie z Michałem Boxdelem Baronem podczas lutowej gali Fame MMA 17. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o zawodniku, który jest prezesem konkurencyjnej organizacji.

Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, żona: tych informacji na temat nowego zawodnika Fame MMA 17 poszukują polscy internauci. Mimo upływu lat federacja wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem, a wszelkie zmiany w karcie walk są szeroko komentowane przez wielbicieli. Sporym zaskoczeniem dla wszystkich okazało się ujawnienie przeciwnika jednego z włodarzy Fame. Mowa o Boxdelu, a właściwie Michale Baronie. Naprzeciwko youtubera stanie prezes konkurencyjnej organizacji FEN - Paweł Jóźwiak. Zapowiada się dynamiczny pojedynek. Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł już podczas face to face i musiała ich rozdzielać ochrona.

Paweł Jóźwiak - wiek

Ile lat ma Paweł Jóźwiak? Według dostępnych w sieci informacji, prezes FEN urodził się urodził się 12 marca 1974 roku, co oznacza, że w tym roku skończy 49 lat.

Paweł Jóźwiak - wzrost

W przypadku zawodników MMA ważny jest też wzrost. Ile centymetrów mierzy przeciwnik Boxdela podczas Fame MMA 17? W sieci można znaleźć wzmiankę o tym, że mężczyzna mierzy dokładnie 191 cm.

Paweł Jóźwiak - żona

Paweł Jóźwiak nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany, a wybranką jego serca jest FEN Ring Girl oraz Finalistka Miss Mazowsza 2021 Anna Kokocińska. Para regularnie zamieszcza wspólne zdjęcia, które gromadzą tysiące polubień w mediach społecznościowych. Paweł i Anna nie są po ślubie.

Bilety na Fame MMA 17 rozchodzą się błyskawicznie! TYLE sprzedano w 2 godziny!

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?

Paweł Jóźwiak - Fame MMA

To było spore zaskoczenie dla wszystkich. Prezes FEN oficjalnie dołączył do karty walk Fame MMA. Siedemnasta odsłona wydarzenia już w lutym 2023 roku. Przeciwnikiem Jóźwiaka będzie jeden z włodarzy federacji - Michał Baron, znany szerzej jako Boxdel. Fani już teraz typują, że może to być jeden z najbardziej zaciętych, a tym samym najciekawszych pojedynków całego wieczora.

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze