Ostatnie słowa Avicii przed śmiercią ujawnione. NOWE FAKTY mrożą krew w żyłach!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Ostatnie słowa Avicii przed śmiercią ujawnione. NOWE FAKTY mrożą krew w żyłach!

Ostatnie słowa Avicii przed śmiercią ujawnione. NOWE FAKTY mrożą krew w żyłach!

2021-12-30 15:44

Avicii - król klubowych brzmień, muzyczny innowator, legenda. Jego śmierć do dziś wprawia w osłupienie i sprawia, że ciężko w to uwierzyć. Rodzina i przyjaciele chcąc oddać hołd młodemu producentowi zorganizowałą huczny koncert w Sztokholmie, otworzyła muzeum na cześć imienia DJ-a, wydała pośmiertny album, a teraz szykuje się do wydania oficjalnej biografii. To właśnie tam zostały ujawnione ostatnie słowa Aviciiego. Co napisał Tim Bergling przed śmiercią? Poznajcie treść jego notatek już teraz.

Ostatnie słowa Avicii przed śmiercią ujawnione. Nowe fakty wyszły na jaw i niewątpliwie mrożą one krew w żyłach! Stało się tak za sprawą książki, która ma zostać opublikowana w drugiej połowie stycznia 2022 roku. Zawiera ona nieznane i nieujawniane ciekawostki z życia szwedzkiego producenta, a także jego notatki, które sporządził przed tragicznymi wydarzeniami. Tim Berg, w swoim zeszycie skrupulatnie zbierał spisywał myśli, jakie w danej chwili mu towarzyszyły. Począwszy od chwil radości, po chwile smutku i zwątpienia. Notatki Aviciiego przed śmiercią to również nadzieja na lepsze jutro. Autor biografii przeprowadził rozmowy z rodzicami, Anki Liden i Klasem Berglingiem, a także rodziną, przyjaciółmi i wieloletnimi współpracownikami DJ-a.

Avicii: ostatnie zdjęcie przed śmiercią DJ-a. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku

Avicii - ostatnie słowa

Ponad trzy lata po śmierci na jaw wychodzą fakty związane z życiem i ostatnimi godzinami życia cenionego producenta. Avicii dzień przed śmiercią nic nie jadł, ani nie mówił. Był cieniem samego siebie. Przyjaciel, który był z nim na wycieczce w Omanie, postanowił powiadomić o takim stanie Tima Berglinga, jego ojca, Klasa Berglinga. Wyraził zaniepokojenie, że coś złego dzieje się z twórcą hitu Levels. Dzień później powiadomił rodzinę o tragicznym zgodnie artysty. 

Avicii w swoim notatniku zapisywał myśli, które były dla niego ważne w danym momencie. Jedna z notatek ma być związana z nadzieją, jaką DJ pokłada w przyszłość. Liczy, że przyszła wersja Tima Berglinga lepiej poradzi sobie ze stresem i niepokojem, którego doświadczał: - Przyszły Tim poradzi sobie z bólem lepiej niż obecny Tim, ponieważ jest już zbyt wiele ważniejszych, obecnych bólów, z którymi trzeba sobie poradzić - napisał artysta. 

Avicii - trzy lata od śmierci DJ-a. Fani opłakują szwedzkiego twórcę HITÓW

Smutne wpisy zostały napisane, gdy muzyk był w szpitalu: - Zaczynasz od nowa. Te dni w szpitalu były dniami, kiedy pierwszy raz od sześciu lat poczułem się bez niepokoju i stresu. To były moje prawdziwe wakacje, jakkolwiek przygnębiająco mogłoby się to wydawać - stwierdził. Jednocześnie przyznał się, że rzadko kiedy słuchał lekarzy: - Oczywiście nie słuchałem większości lekarzy, słuchałem pary, która powiedziała, że ​​jeśli będę ostrożny, wszystko będzie w porządku. Byłem ignorantem, naiwnym i podróżowałem po świecie, wciąż na niekończącej się trasie - kontynuował Avicii będąc w ośrodku rehabilitacyjnym Ibiza Calm w 2015 roku. Szwed miał również nadzieję pisząc: - Czuję się, jakbym znajdował się w innym domyślnym trybie istnienia, który jest bardzo nowy i trochę przerażający. Wydawało mi się, że lęki z ostatnich kilku dni spowodowały we mnie spustoszenie, ale pamiętam wskazówkę, aby skupić się na oddychaniu.

Ostatnie słowa Avicii, ostatnie zdanie, jakie producent zapisał w swoim zeszycie brzmi: - Oddanie duszy jest ostatnim przywiązaniem, zanim wszystko się ponownie rozpocznie.

Avicii - książka, biografia

Oficjalna biografia Avicii ma pojawić się 18 stycznia 2022. Odpowiada za nią Mans Mosesson. Ma szczegółowo opisywać problemy ze zdrowiem artysty, a także jego uzależnienie od substancji. 

Sonda
Która piosenka Aviciiego podoba Ci się najbardziej?

Avicii nie żyje - śmierć

Avicii nie żyje. Wiadomość o śmierci jednego z najbardziej cenionych producentów pojawiła się 20 kwietnia 2018 roku, po godzinie 20:00 czasu polskiego. Po trzech latach wciąż ciężko w to uwierzyć, że artysta, który miał dosłownie wszystko targnął się na swoje życie. Avicii odebrał sobie życie w wieku 28 lat w Maskacie w Omanie. Zostawił po sobie wiele hitów takich jak: Wake Me Up, Levels, Without You, Lonely Together, Seek Bromance, Waiting For Love, Addicted To You czy chociażby Hey Brother.

Avicii przed śmiercią ciężko pracował nad trzecim studyjnym albumem. Potwierdził to Neil Jacobson, szef Geffen Records. Mówił o tym, że to jest najlepsza muzyka szwedzkiego producenta od lat. Przyznał, że Avicii pracując nad materiałem nie oszczędzał sił. W karierze wydał trzy studyjne albumy: True w 2013 roku, Stories w 2015 i Avici (01) w 2017. W 2019 roku pojawił się jego pośmiertny album Tim.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub widzisz, że w twoim otoczeniu jest osoba, która jej potrzebuje, możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. 

  • Anonimowo - dzwoniąc, nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska ani adresu zamieszkania.
  • Bezpłatnie - połączenie jest bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych.
  • Chętnie - konsultanci 116 111 gotowi są rozmawiać o każdej ważnej sprawie. Jeśli będzie to potrzebne, mogą umówić się na kolejną rozmowę.
  • Dyskretnie - wszystko, o czym powiesz lub napiszesz, zostanie między Tobą a konsultantami 116 111. Jeśli poprosisz o pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów lub zgodzisz się na to, żeby Ci pomóc – konsultanci 116 111 zajmą się tym.

W sytuacji zagrożenia życia zawsze dzwoń na numer alarmowy 112!