Avicii - trzy lata od śmierci DJ-a. Fani opłakują szwedzkiego twórcę HITÓW

Avicii - dwa lata od śmierci DJ-a. Fani i gwiazdy opłakują szwedzkiego twórcę HITÓW
Autor: Sean_Erikson Avicii - dwa lata od śmierci DJ-a. Fani i gwiazdy opłakują szwedzkiego twórcę HITÓW

Trzy lata minęły... 20 kwietnia 2018 roku świat zalała informacja o tragicznej śmierci Aviciiego. Do dziś ciężko w to uwierzyć. Co się stało 20.04.2018 w Omanie? Jakie są przyczyny śmierci? Wyjątkowego producenta, twórcę wielu hitów numer 1 wspominają fani, wielkie gwiazdy, a także my - na ESKA.pl.

Trzecia rocznica śmierci Aviciiego za nami. Już trzy lata minęły od informacji, że Avicii nie żyje. Trzy lata minęły od wydarzenia, które wstrząsnęło całym muzycznym światem. Najwierniejsi fani wciąż nie mogą uwierzyć, że nie ma już z nami producenta, który wykreował własny styl muzyczny i stał się inspiracją dla wielu innych artystów. Do dziś opłakują swojego idola w serwisach społecznościowych. Zdecydowanie, to najwybitniejsza postać muzyki klubowej naszych czasów. Wokół śmierci Tima Berglinga wciąż jest wiele znaków zapytania. Rodzice pożegnali swojego syna specjalnym listem, sugerując, że ich dziecko targnęło się na swoje życie przebywając w Omanie. Co więcej, d21 kwietnia policja z Omanu oświadczyła, że ​​nie ma podejrzeń kryminalnych ani dowodów na to, że ktoś miał wpływ na śmierć Berglinga. Ciało szwedzkiego twórcę hitu Wake Me Up znaleziono w luksusowym apartamencie hotelu Muscat Hills Resort w Maskacie, stolicy Omanu, gdzie Avicii przebywał na wakacjach.

Zobacz: AVICII - płyta TIM to ostatnia muzyczna podróż DJ-a. Łzy, uniesienia i przekaz...

Avicii 20.04.2021 - trzy lata od śmierci

Wiadomość o tym, że Avicii nie żyje, pojawiła się wieczorem, 20 kwietnia 2018 roku. Początkowo wiele osób potraktowało ją, jako fake news, ale po kilkunastu minutach do każdego zaczęło docierać, że to niestety prawda. Szok było tyle duży, że ostatnie zdjęcia Aviciiego nie wskazywały, że dojdzie do tragedii. Nie wskazywała również aktywność Tima Berglinga w serwisach społecznościowych. Na Instagrama bardzo często publikował relacje z wizyty w Omanie. Chwalił się podróżami i również tym, że szykuje materiał na trzeci studyjny album. 

Avicii, w czasie swojej kariery muzycznej,  zmagał się z problemami zdrowotnymi. Po części z powodu nadużywania alkoholu cierpiał na ostre zapalenie trzustki. Przeszedł operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego i wyrostka robaczkowego w 2014 roku. Rok po śmierci producenta - rodzina Aviciiego postanowiła założyć Fundację Tima Berglinga, mającej na celu wsparcie osób zmagających się ze zdrowiem psychicznym. Depresja? Sprawdź, gdzie szukać pomocy.

Avicii - śmierć DJ-a: wspomnienia fanów

20 kwietnia 2021 minęły trzy lata od śmierci Aviciiego. W mediach społecznościowych, tego dnia, zyskał popularność hasztag #AviciiForever. Fani używali go po to, by podzielić się wspomnieniami i podziękowaniami dla DJ-a. Jeden z komentarzy brzmi: - 3 lata bez ciebie... Ale zawsze będziesz w naszych sercach

  • Od śmierci Avicii minęły już 3 lata !@Avicii
  • 3 lata od 20 kwietnia 2018 r., Kiedy Tim Bergling ( Avicii ) opuścił ten świat. Dzięki za wszystko Tim!
  • Rip Avicii Tak bardzo go kocham, mam nadzieję, że jest w niebie
Najnowsze