Avicii: ostatnie zdjęcia. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

i

Autor: Paul Martinka / Splash News/EAST NEWS Avicii

Avicii: ostatnie zdjęcie przed śmiercią DJ-a. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

2021-11-01 14:03

Avicii: ostatnie zdjęcia DJ-a. Nic nie wskazywało, że tak niedługo dojdzie do ogromnej tragedii. Jak wyglądał na ostatnich fotografiach?

Avicii: ostatnie zdjęcia, które zrobiono DJ-owi, pojawiły się w internecie. Zupełnie nie widać na nich, że w tak krótkim czasie od ich zrobienia dojdzie do tragedii. Jak Avicii wyglądał na ostatnich zdjęciach, gdzie wtedy był i kim są ludzie, którzy są z nim widziani? Zdecydowanie to informacje, które mrożą krew w żyłach. Mimo że od śmierci artysty minęły już ponad 3 lata, jego fani nadal nie mogą otrząsnąć się z szoku. Najwierniejsi miłośnicy jego talentu z całego świata wciąż nie mogą uwierzyć, że nie ma już z nami jednego z najwybitniejszych producentów muzyki klubowej naszych czasów. W temacie śmierci szwedzkiego producenta wciąż jest sporo znaków zapytania. Oficjalnie wiemy, że Tim Bergling targnął się na swoje życie przebywając w Omanie. Zmarł 20 kwietnia 2018. Nie znamy jednak dokładnych okoliczności jego zgonu. Ostatnie zdjęcia nie wskazywały, że dojdzie do tragedii. Nie wskazywały również relacje, które Szwed wrzucał na swoje InstaStories. Chwalił się podróżami i również tym, że szykuje materiał na trzeci studyjny album.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Avicii: ostatnie zdjęcia artysty

Informacja o śmierci 28-latka wstrząsnęła całym światem muzyki. Ten niezwykle smutny news został podany 20 kwietnia 2018 przez managerkę artysty. Tim Bergling został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym w Omanie, gdzie przebywał na wakacjach. Mimo że od pewnego czasu mówiło się o problemach muzyka ze zdrowiem, nic nie wskazywało na to, że jego stan może się aż tak gwałtownie pogorszyć.

Jak zmarł Avicii? Oświadczenie policji

Autor: brak danych

Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku. Ciało jednego z najpopularniejszych producentów muzyki rozrywkowej zostało znalezione w luksusowym apartamencie hotelu Muscat Hills Resort w Maskacie, stolicy Omanu, gdzie Avicii przebywał na wakacjach. Informacje o nagłej

Największe hity Avicii'ego w jednym miejscu! POSŁUCHAJ!

Jak DJ wyglądał na ostatnich zdjęciach, jakie mu zrobiono? Na żadnym z nich nie widać, aby Tim faktycznie był w złym stanie. Portal TMZ opublikował post, na którym widać, jak Avicii spędza czas na jachcie z dwójką znajomych.

Resort Muscat Hills, w którym muzyk się zatrzymał, opublikował zdjęcie z nim zaledwie 3 dni przed jego śmiercią.

Zdjęcie z tego samego resortu wrzuciła także fanka Avicii, która go tam spotkała.

Policja w Omanie, która badała sprawę, wykluczyła ingerencję osób trzecich. Rodzina Aviciiego opublikowała oficjalne oświadczenie. Wiemy, jakie były oficjalne przyczyny śmierci Avicii. Artysta sam odebrał sobie życie.

Kiedy przestał koncertować, chciał znaleźć równowagę w życiu, by być szczęśliwym i móc robić to, co kochał-muzykę. Naprawdę zmagał się z myślami o sensie, życiu, szczęściu. Nie mógł już dłużej iść. Chciał znaleźć pokój.