Osoby spod tych znaków zodiaku są największymi szczęściarzami! Dotyczy to również ciebie?

2019-08-22 12:49 A.D.
Koniczyna
Autor: ESKA.pl

Niezwykły fart, szczęście czy dobry los? Każdy z nas miał kiedyś taki dzień, że poczuł się dzięki nim królem świata! Niektóre znaki zodiaku mogą się jednak częściej cieszyć przychylnością Fortuny niż inne. Jest to oczywiście ściśle związane z okresem ich przyjścia na świat. Kto urodził się prawdziwym szczęściarzem? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Fortuna toczy się kołem, a każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Możemy je spróbować przywołać specjalnymi symbolami: czterolistną koniczyną, kamieniami z dziurką, słonikami o uniesionych trąbach czy odwrócone podkowy. Nie da się jednak zaprzeczyć, że do niektórych ludzi częściej niż do innych uśmiecha się los. Które znaki zodiaku mogą pochwalić się wyjątkowym fartem? Być może należycie do nich i wy! Opisy znajdziecie poniżej w tym artykule.

Zobacz też: Shawn Mendes i Camila Cabello - Senorita na żywo. Na scenie będzie gorąco!

Osoby spod tych znaków zodiaku są największymi szczęściarzami - czy to również ty? 

Rak

W życiu dobrze ci się wiedzie i potrafisz walczyć o swoje. Ludzie mają do ciebie zaufanie, a los często się uśmiecha. Jesteś specjalistą w przypadkowych spotkaniach i rozwiązywaniu problemów. 

Waga

Twoje pozytywne nastawienie do życia sprawia, że i życie chętnie ci pomagają! Zawsze znajdujesz, to czego ci potrzeba, a z niemal każdej sytuacji wychodzisz obronną ręką. 

Wodnik

Nie wymagasz wiele od losu, a on za to cię ceni. To właśnie przed tobą otwiera się nowa kasa w supermarkecie, światło zmienia na zielone, a pogoda dopisuje, gdy tylko wychodzisz z domu! 

Najnowsze