Shawn Mendes i Camila Cabello - Senorita na żywo. Na scenie będzie gorąco!

2019-08-22 11:08 MK
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: www.instagram.com/shawnmendes

Shawn Mendes i Camila Cabello mają powody do radości. Ich wspólny singiel Senorita okazał się strzałem w dziesiątkę i podbił listy przebojów na całym świecie. Zainteresowanie utworem wzrosło jeszcze bardziej, gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia paparazzi, na których Shawn i Camila wyglądają jak zakochana w sobie para. Niebawem duet wystąpi po raz pierwszy ze wspólnym kawałkiem. Co wydarzy się na scenie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Shawn Mendes i Camila Cabello - Senorita w wersji live to coś, na co z niecierpliwością czekają wszyscy fani popularnych popowych wokalistów. Po tym, jak piosenka oficjalnie ukazała się w sieci, na jej punkcie oszalał cały świat. Utwór podbił listy przebojów w niemalże każdym zakątku naszego globu, a niezwykle gorący teledysk obejrzano setki milionów razy. Pikanterii dodały również zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali gwiazdy na trzymaniu się za ręce czy nawet na gorących pocałunkach. Teraz, stacja MTV oficjalnie ogłosiła, że Shawn Mendes i Camila Cabello wykonają Senoritę na żywo podczas gali Video Music Awards. Scena zapłonie!

Shawn Mendes, Camila Cabello - Senorita live

Camila i Shawn będą jednymi z największych gwiazd, które już 26 sierpnia zaprezentują się na uroczystej gali rozdania nagród Video Music Awards. Zgodnie z zapowiedziami, para wykona wspólny singiel Senorita, a podczas ich występu będzie się działo! Choć póki co, nie pojawiły się żadne zdjęcia ani filmiki z prób, jesteśmy przekonani, że o występie duetu będą mówić wszyscy! Wystarczy spojrzeć na fotografie, jakie zrobili im paparazzi oraz na sam teledysk nakręcony do singla.

Najnowsze