ILIRA - kim jest? Hity pięknej gwiazdy rozgrzewają słuchaczy w Europie!

2019-08-25 18:02 RW
ILIRA - kim jest? Hity pięknej gwiazdy rozgrzewają słuchaczy w Europie!
Autor: screen z teledysku na YouTube: ILIRA - GET OFF MY D!CK (Official Video) (YouTube.com/ILIRA) ILIRA - kim jest? Hity pięknej gwiazdy rozgrzewają słuchaczy w Europie!

Kim jest Ilira? Skąd pochodzi, ile ma lat i jak zaczynała się jej kariera? Młoda artystka cieszy się rosnącą popularnością, co najlepiej widać po liczbie obserwujących na Instagramie i Facebooku. Ilira zdobyła serca słuchaczy za sprawą popowego hitu Get off My D!ck i Fading. Artystka z pewnością jeszcze wielokrotnie zaskoczy publiczność, dlatego Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Ilira - kim jest? Zastanawiacie się, kto kryje się pod pseudonimem Ilira. Skąd pochodzi i ile ma lat? Garść szczegółów o pięknej wokalistce podrzucamy na ESKA.pl. Młoda artystka cieszy się rosnącą popularnością, a wszystko za sprawą jej charyzmatycznego głosu, ale również wyjątkowej urody. Wielu producentów chce współpracować z szwajcarsko-niemiecką gwiazdą. Sztuka namówienia Iliry na wspólny kawałek udała się Alle Farben. Nagrała z nim megahit Fading, doskonale znany z anteny Radia ESKA. 

ILIRA - KIM JEST?

Ilira Gashi urodziła się 29 października 1994 roku w Brienz, a obecnie mieszka w Berlinie. To szwajcarsko-niemiecka piosenkarka, której ojciec pochodzi z Kosowa, a matka z Albanii. Już jako młoda dziewczyna odkryła w sobie muzyczny talent. Śpiewać zaczęła już w szkole podstawowej, a niedługo później pojawiała się w muzycznych talent-show w Szwajcarii i Albanii. W 2010 roku wyraziła chęć reprezentowania Szwajcarii na Eurowizji. Wzięła udział w konkursie wstępnym ze swoim ówczesnym zespołem The Colours. Śpiewając sentymentalną piosenkę Home zajęła 3. miejsce.

Po tym osiągnięciu przeprowadziła się do Niemiec, gdzie podpisała umowę wydawniczą z Sony / ATV Music Publishing. W sierpniu 2018 roku związała się z berlińską wytwórnią Four Music. W sierpniu 2018 roku wypuściła długo wyczekiwany, debiutancki singiel Whisper My Name. Utwór osiągnął duży sukces na niemieckich listach sprzedaży m.in. 16. miejsce.

Ilira znana jest w szczególności ze swojego czterooktawowego głosu. 

Ilira - hity, piosenki

Ilira ma na koncie hity, które pokochali słuchacze w Europie. Artystka solowo wydała single: Whisper My Name, Get Off My D!ck, Do It Yourself i ostatnio Pay Me Back. Największy sukces osiągnęła jednak pojawiając się gościnnie w piosence Fading, Alle Farben. Ilira aktualnie pracuje w Los Angeles, Berlinie i Londynie nad swoją debiutancką EP-ką.

Najnowsze