Open'er Festival

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Open'er 2022 - rozpiska godzinowa na WSZYSTKIE dni. Kto, kiedy i gdzie wystąpi?

2022-06-29 9:29

Na ten dzień czekali wszyscy fani muzyki. Po dwóch latach przerwy spowodowanej koronawirusem Open'er Festival powraca i to z bardzo mocnym line-upem! Na scenie zobaczymy największe gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej. Sprawdźcie, jak prezentuje się dokładny program. Rozpiska godzinowa jest już dostępna w jednym miejscu!

Open'er Festival 2022 - rozpiska godzinowa na cztery dni w jednym miejscu już na ESKA.pl. Skoro wakacje, to i letnie festiwale! Po dwóch latach przerwy spowodowanej sytuacją epidemiologiczną na świecie Open'er Festival powraca w doskonale znanej wszystkim formie. W trakcie wydarzenia, które tradycyjnie ma miejsce w Gdyni, zaprezentują się największe gwiazdy sceny muzycznej z całego świata. Na festiwalowiczów czekają aż cztery dni niesamowitej zabawy. Na scenie pojawią się między innymi Dua Lipa, Martin Garrix, Imagine Dragons, Years & Years, A$AP Rocky oraz Tove Lo. Jeśli chodzi o reprezentantów polskiej muzyki, to nie zabraknie Dawida Podsiadło, Young Leosi, Ralpha Kaminskiego czy Jana Rapowanie. Poniżej prezentujemy dokładny program Open'er Festival 2022. Sprawdźcie, kto o której wystąpi.

Open'er Festival 2022 - kto będzie? kto wystąpi? Artyści z najwyższej półki! [PROGRAM]

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Open'er Festival 2022 - rozpiska

Open'er Festival 2022 to aż cztery dni muzyki na żywo. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się na któryś z dostępnych w sprzedaży karnetów, z pewnością nie pożałują. Poniżej prezentujemy dokładną rozpiskę godzinową, dzięki której nie przegapicie żadnego z występów swoich ulubionych artystów.