OneRepublic dzielą się pozytywną energią! Runaway to hit lata 2023?

i

Autor: single cover art OneRepublic dzielą się pozytywną energią! Runaway to hit lata 2023?

KONCERTY

OneRepublic headlinerem największego darmowego festiwalu muzycznego tego lata!

2023-05-29 14:58

Zespół Ryana Teddera po 15-latach przerwy powraca na Maltę, otwierając tym samym listę gwiazd, które pojawią się podczas największego w Europie letniego, darmowego festiwalu muzycznego. Już 18 lipca wystąpią na placu Il-Fosos w stolicy tego śródziemnomorskiego kraju - Valletcie.

Spis treści

  1. OneRepublic - kiedy wystąpią na Isle of MTV Malta?

OneRepublic gra niemalże w tym samym składzie od ponad dwóch dekad. Tworzą go wokalista i frontman Ryan Tedder, duet gitarzystów Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian Willett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Artyści ogłosili, że są gwiazdami festiwalu Isle of MTV Malta. Dokładniej, zrobił to Ryan Tedder słowami:

Minęło 15 lat od naszego ostatniego występu podczas Isle of MTV Malta. Zdecydowanie o 15 lat za długo. Nie możemy doczekać się naszego powrotu do tego pięknego kraju!

OneRepublic dzielą się pozytywną energią! Runaway to hit lata 2023?

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa

OneRepublic - kiedy wystąpią na Isle of MTV Malta?

Przez ostatnie 14 lat festiwal Isle of MTV Malta przyciągnął setki tysięcy fanów muzyki do tego śródziemnomorskiego kraju, aby mogli cieszyć się występami gwiazd największego formatu jak: Lady Gaga, Snoop Dogg, David Guetta, Kelis, Maroon 5 czy Martin Garrix. Po festiwalu odbędzie się kilkudniowe afterparty w postaci Isle of MTV Malta Music Week - serii klubowych i plenerowych imprez, które potrwają do 23 lipca. Emocje związane z tegoroczną odsłoną festiwalu Isle of MTV Malta będzie można przeżyć raz jeszcze jesienią. 15 września na antenie MTV pojawi się retransmisja z tego wydarzenia, która będzie dostępna w 150 krajach.