Ona by tak chciała w wersji Janusz i Grażyna. Ta parodia rozbawi was do łez!

2019-08-26 13:07
Janusz
Autor: YouTube/Nosem Janusza

Utwór Ona by tak chciała to zdecydowanie jeden z największych hitów internetu. W zaledwie miesiąc od publikacji, odtworzono go blisko 30 milionów razy. Nie dziwi zatem fakt, że doczekał się on mnóstwa przeróbek i parodii. Najlepsza jest jednak ta, którą zrealizowali autorzy kanału Nosem Janusza. Jak brzmi przebój Ronniego Ferrariego w wykonaniu Janusza i Graży? To po prostu trzeba usłyszeć i zobaczyć! Wideo znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Ona by tak chciała wyśpiewane przez typowego Janusza? To nie mogło się nie udać! Twórcy internetowi już wielokrotnie udowodnili nam, że są niesamowicie kreatywni i potrafią zdziałać cuda. Tym razem, prowadzący kanał Nosem Janusza, którzy publikują autorskie parodie popularnych hitów, wzięli na warsztat piosenkę z repertuaru Ronniego Ferarriego. Podobnie do poprzednich projektów, również w przypadku Ona by tak chciała, zaskoczyli oni swoją pomysłowością w kwestii modyfikacji oryginalnego tekstu. - Graża by tak chciała wygrać w Lotto, spłacić długi i krzyczeć przez łokno - można usłyszeć w parodii.

Ona by tak chciała - parodia

Przeróbka Ona by tak chciała zadebiutowała na kanale Nosem Janusza w niedzielę, 25 sierpnia 2019 roku i w niecałą dobę, została odtworzona blisko 70 tysięcy razy. Internauci docenili pomysł i wykonanie twórców, chwaląc ich w komentarzach. - Jakie to jest dobre! Jakość tych przeróbek tak poszła w górę, rymy dobrane najlepiej że wszystkich parodii jakie do tej pory były; Teraz sam nie wiem czy oryginał lepszy czy Wasza parodia - można przeczytać pod klipem. Jesteśmy przekonani, że filmik wkrótce podbije sieć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze