Ona by tak chciała w wersji Janusz i Grażyna. Ta parodia rozbawi was do łez!

2019-08-26 13:07 MK
Janusz
Autor: YouTube/Nosem Janusza

Utwór Ona by tak chciała to zdecydowanie jeden z największych hitów internetu. W zaledwie miesiąc od publikacji, odtworzono go blisko 30 milionów razy. Nie dziwi zatem fakt, że doczekał się on mnóstwa przeróbek i parodii. Najlepsza jest jednak ta, którą zrealizowali autorzy kanału Nosem Janusza. Jak brzmi przebój Ronniego Ferrariego w wykonaniu Janusza i Graży? To po prostu trzeba usłyszeć i zobaczyć! Wideo znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Ona by tak chciała wyśpiewane przez typowego Janusza? To nie mogło się nie udać! Twórcy internetowi już wielokrotnie udowodnili nam, że są niesamowicie kreatywni i potrafią zdziałać cuda. Tym razem, prowadzący kanał Nosem Janusza, którzy publikują autorskie parodie popularnych hitów, wzięli na warsztat piosenkę z repertuaru Ronniego Ferarriego. Podobnie do poprzednich projektów, również w przypadku Ona by tak chciała, zaskoczyli oni swoją pomysłowością w kwestii modyfikacji oryginalnego tekstu. - Graża by tak chciała wygrać w Lotto, spłacić długi i krzyczeć przez łokno - można usłyszeć w parodii.

Ona by tak chciała - parodia

Przeróbka Ona by tak chciała zadebiutowała na kanale Nosem Janusza w niedzielę, 25 sierpnia 2019 roku i w niecałą dobę, została odtworzona blisko 70 tysięcy razy. Internauci docenili pomysł i wykonanie twórców, chwaląc ich w komentarzach. - Jakie to jest dobre! Jakość tych przeróbek tak poszła w górę, rymy dobrane najlepiej że wszystkich parodii jakie do tej pory były; Teraz sam nie wiem czy oryginał lepszy czy Wasza parodia - można przeczytać pod klipem. Jesteśmy przekonani, że filmik wkrótce podbije sieć.

Najnowsze