Ona by tak chciała AKUSTYCZNIE. Hit Ronniego Ferrari, jako ballada!

2019-10-10 11:27 MK
Ona by tak chciała
Autor: YouTube/Marta Gawęcka // ESKA

Takiego hitu jak Ona by tak chciała od Ronniego Ferrariego już dawno nie było! W zaledwie trzy miesiące, 19-latkowi z Włocławka udało się osiągnąć taki sukces, o jakim marzą weterani polskiej sceny muzycznej. Ba! Nie tylko polskiej. Na fali popularności przeboju, w sieci powstało wiele jego parodii i coverów. Ten jest jednak naprawdę wyjątkowy! Zobacz zaskakujące nagranie już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała to bez wątpienia jeden z największych hitów tego roku. W niespełna trzy miesiące, licznik wyświetleń pod zamieszczonym w serwisie YouTube plikiem audio pokazał 70 milionów! Internauci pokochali utwór Huberta Kacperskiego za jego przebojowość. Młody muzyk stworzył ten dynamiczny kawałek, zestawiając ze sobą kilka gatunków muzycznych. Jeśli zastanawialiście się jednak, jak Ona by tak chciała brzmiałoby jako ballada, mamy dla was odpowiedź. Jedna z twórczyń internetowych opublikowała bowiem akustyczną wersję tego numeru na swoim kanale.

Ona by tak chciała - wersja akustyczna

Cover w wykonaniu Marty Gawęckiej to doskonały przykład na to, że każdy utwór można zaśpiewać w dowolnej aranżacji. Wystarczy po prostu talent. W przypadku opublikowanej na YouTubie interpretacji Ona by tak chciała, mamy do czynienia jedynie z głosem wokalistki oraz akompaniamentem gitary. Słuchając tej wersji, aż ciężko uwierzyć, że to ta sama piosenka, którą w oryginale wykonuje Ronnie Ferrari. Internauci są oczarowani, o czym chętnie dają znać autorce kanału w komentarzach pod klipem. - Przepięknie, naprawdę, oklaski się należą - piszą. Posłuchajcie akustycznej wersji Ona by tak chciała poniżej.

Najnowsze