Kacper Blonsky - kto to? Piosenka ELUWINA idzie śladami hitu Ronniego!

2019-10-26 21:49 MK
Kacper Blonsky
Autor: youtube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky to jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Jego kanał na YouTubie obserwuje kilkaset tysięcy osób. Podobnie jest w przypadku Instagrama. Teraz, młody youtuber postanowił spróbować swoich sił w muzyce. Jego debiutancki singiel ELUWINA bije rekordy popularności w serwisie YouTube! Na ESKA.pl zebraliśmy kilka najważniejszych informacji o tym wykonawcy.

Kacper Blonsky - ELUWINA to najnowszy hit polskiego YouTube'a. W zaledwie kilka dni od premiery, klip zrealizowany do piosenki przekroczył dwa miliony wyświetleń. Nieprzerwanie pozostaje też numerem jeden na karcie na czasie, co oznacza, że jest najchętniej oglądanym wideo na platformie. Wielu internautów, którzy do tej pory nie kojarzyli Kacpra Blonsky'ego, zastanawia się, skąd taki nagły sukces i kim on właściwie jest. Trzeba przyznać, że ELUWINA naprawdę wpada w ucho i ma szansę stać się podobnym hitem do Ona by tak chciała Ronniego Ferrariego.

Kacper Blonsky - YouTube, Instagram

Kacper Błoński, bo tak się naprawdę nazywa, działa aktywnie w serwisie YouTube od 2018 roku. Jak sam o sobie pisze, jest chłopakiem, który chce się bawić życiem i nagrywać z tego filmy! W krótkim czasie, udało mu się zainteresować swoimi materiałami pokaźną liczbę internautów. Młodego twórcę obserwuje blisko 400 tysięcy użytkowników platformy. Jego media społecznościowe również cieszą się sporym zainteresowaniem. Na Instagramie śledzi go bowiem prawie 270 tysięcy osób.

Wyświetl ten post na Instagramie.
hi i am happy ☺️🤷🏻‍♂️ Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)

Kacper Blonsky - ELUWINA

Kacper od pewnego czasu zapowiadał na swoim kanale autorski utwór. Kawałek ELUWINA miał swoją premierę 28 września 2019 roku. Jak można przeczytać w opisie, za jego produkcję odpowiadają MikeJohnson oraz Merghani, którzy w przeszłości stworzyli już wiele internetowych hitów. Słowa napisał natomiast sam wykonawca. Piosenka z miejsca podbiła serca internautów, którzy wróżą Kacprowi podobny sukces do Ronniego Ferrariego. Czy tak się stanie? Posłuchajcie sami.

Najnowsze