Oliwka Brazil

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Oliwka Brazil i jej hit Big Mommy po francusku. Fani: to sto razy lepsze od oryginału!

2021-11-30 10:53

Oliwka Brazil odważnie wkroczyła na polską scenę. Jej debiutancki singiel Big Mommy choć zszokował wszystkich, to stał się hitem szczególnie na TikToku. Teraz w sieci krąży francuska wersja jej piosenki i okazuje się, że przypadła internautom do gustu bardziej niż oryginał. Obok tego coveru nie da się przejść obojętnie. Czy Oliwka może poczuć się zagrożona?

Oliwka Brazil i jej hit Big Mommy po francusku. Fani: to sto razy lepsze od oryginału! Oliwka Brazil to 20-letnia artystka, która odważnym krokiem weszła w branżę muzyczną. Jej debiutancki, a zarazem kontrowersyjny hit Big Mommy sprawił, że dowiedział się o niej dosłownie każdy. Numer w zaledwie dwa miesiące zgromadził ponad 7,2 miliona odsłon, a na TikToku jest jednym z popularniejszych utworów, który użytkownicy dodają do swoich wideo. Co ciekawe, za sprawą tego singla Oliwka Brazil dotarła do pierwszego miejsca listy Euro Rap Queens w serwisie Tidal, a niedawno wypuściła swój kolejny numer - Kokieterka. Oprócz tego 20-latka ma na swoim koncie współpracę z Young Leosią, raperem Smolastym, a w dodatku można było oglądać jej występ podczas sportowej gali Fame MMA 12. To właśnie tam zaśpiewała swoje piosenki robiąc przy tym oczywiście kontrowersyjne show.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Oliwka Brazil - Big Mommy po francusku (cover)

Był już Szampan od Sanah po francusku, Szklanki - Young Leosi i nie tylko. Teraz przyszła pora na Big Mommy, o którą profili fani francuskiego zespołu BeMy. Dwaj bracia Mattia i Elie Rosinscy, wzięli na warsztat kontrowersyjny numer Oliwki Brazil i zrobili z tego prawdziwą petardę! Wiele osób uważa, że ich wersja jest o wiele lepsza, od oryginału z różnych względów. Po pierwsze zachwycają się językiem francuskim, a w dodatku uważają, że cover szybciej wpada w ucho. Czy Oliwka Brazil ma konkurencję? Chłopaki z BeMy dali czadu na TikToku - przekonajcie się sami.

- w końcu da się tego słuchać XD

- zdecydowanie lepsze od oryginału

- oni po prostu chcą być jak Oliwka Brazil ale są lepsi

- o wiele lepsze

- genialne!

- to sto razy lepsze od oryginału!

Sonda
Która wersja Big Mommy podoba Ci się bardziej?