Kim jest chłopak z teledysku Viki Gabor? Internauci zaskoczeni jego rolą w Toxic Love!

2021-11-30 9:59
Viki Gabor - Toxic Love
Autor: screen z YouTube/Viki Gabor

Viki Gabor zaskoczyła wszystkich swoją muzyczną nowością! Mowa o kawałku Toxic Love, który od kilku dni śmiga w sieci wraz z teledyskiem. W klipie pojawiło się kilka osób jednak jeden chłopak mocno przykuł uwagę wielu widzów. Kim jest? Internauci są zaskoczeni jego rolą w Toxic Love i szukają informacji w sieci na jego temat. Sprawdź, co o nim wiemy - to znany TikToker.

Viki Gabor - nowa piosenka Toxic Love zaskoczyła wszystkich i zapowiada drugi krążek artystki! W piątkowe popołudnie 26 listopada bieżącego roku, pojawiła się w sieci premiera najnowszej muzycznej perełki od Viki Gabor. To singiel, który został nagrany w języku polskim i w szybkom tempie zyskał miano hitu. Co ciekawe, za piosenką Toxic Love kryje się historia z życia wzięta. Viki zdradziła nam, że na swojej drodze napotkała osoby, które udawały tylko jej przyjaciela po to, aby się do niej zbliżyć ze względu na to, że jest popularną gwiazdą. Oczywiście, jak to w przypadku Viki Gabor bywa, zaskoczyła wszystkich także klipem, który towarzyszy piosence. Utrzymany on jest w klimacie nastoletniej codzienności i opowiada historię, jak sama nazwa mówi toksycznej relacji. W teledysku wystąpiła gościnnie Patrycja Kłos, znany TikToker - Damian Leonarski, a także Mateusz Piątkowski. To właśnie on zagrał główną rolę w teledysku tuż obok Viki, dlatego wiele osób szuka informacji na jego temat.

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI

Mateusz Piątkowski - kim jest chłopak z teledysku Toxic Love?

Kim jest Mateusz Piątkowski, który wystąpił w teledysku Viki Gabor - Toxic Love? Okazuje się, że nastolatek, który wystąpił w klipie obok artystki to nastoletni model. Możecie go znaleźć na Instagramie pod nazwą @matinek_p. Choć niewiele wiadomo na jego temat, ponieważ chroni swoją prywatność, to można zauważyć, że wzdycha do niego wiele dziewczyn. Jednak z jego zapisanych InstaStories możemy dowiedzieć się, że ma dziewczynę, a tą szczęściarą jest Victoria :) Mateusz uwielbia muzykę, a w dodatku pasjonuje się jazdą na deskorolce i sportami ekstremalnymi.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze