Oliwka Brazil - kto to, wiek, wzrost, pochodzenie, Smolasty, Young Leosia, Instagram. Kim jest raperka?

2021-11-20 14:44
Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki
Autor: Kasia Mikołowicz / @dscll Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki

Oliwka Brazil zyskuje coraz większą popularność. Artystka dotarła do pierwszego miejsca listy Euro Rap Queens w serwisie Tidal. Kim jest nowa twarz polskiej sceny muzycznej? Poznajcie Oliwkę Brazil już teraz!

Oliwka Brazil - kto to, wiek, wzrost, pochodzenie, Smolasty, Young LeosiaInstagram. Tych informacji Internauci szukają najczęściej. Oliwka Brazil to młoda, wyzwolona raperka, która ma już duże grono fanów. Trzeba przyznać, że dziewczyna wie jak zaszokować tekstami! Jej najnowszy utwór zatytułowany Big Mommy znalazł się na karcie na czasie w serwis YouTube. Czy Oliwka Brazil uzyska tytuł najlepszej polskiej raperki? Chcielibyście dowiedzieć się więcej na jej temat? Przeczytajcie ten artykuł!

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Oliwka Brazil - Smolasty

To za sprawą gościnnych występów w kawałkach Smolastego Oliwkę mogło poznać szersze grono odbiorców. Efektem ich współpracy są numery Oh Daddy i Playboy. 

Oliwka Brazil - wiek

Oliwka nie ujawniła informacji dotyczących wieku w mediach społecznościowych.

Oliwka Brazil - Young Leosia

Co łączy dwie raperki? Young Leosia pojawiła się w najnowszym teledysku do piosenki Oliwki Big Mommy.

Oliwka Brazil - wzrost

Ile ma wzrostu? Choć w Internecie nie opublikowano dokładnej informacji na ten temat, po zdjęciach raperki możemy wnioskować, że mierzy około 160 cm.

Oliwka Brazil - Instagram

Raperka prowadzi konto na Instagramie. Można ja znaleźć pod nazwą @oliwka_brazil.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze