Dance Dance Dance - występy, które zachwyciły widzów! [WIDEO]

2021-03-19 16:14 Adrian Rybak
Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance wraca na ekrany Telewizji Polskiej już w piątek 19 marca. Przed nami kolejny sezon pełen niesamowitych występów. O nagrodę walczyć będą między innymi Roksana Węgiel i Damian Kordas. Przed premierą 3. sezonu warto przypomnieć występy z poprzednich edycji. Niektóre osiągnęły prawdziwy sukces na YouTube, gdzie zdobyły dużą liczbę wyświetleń. Przypominamy najlepsze z nich.

Dance Dance Dance wraca po przerwie z nowym sezonem. Problemy zdrowotne jednego z uczestników sprawiły, że konieczne było przesunięcie premiery. Teraz wiadomo już na pewno, że talent show zacznie się 19 marca. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze występy z poprzednich edycji. Zacząć należy od 1. sezonu. Jednymi z faworytów widzów byli Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak. Ich najpopularniejszym występem był taniec do piosenki Beyonce pod tytułem Naughty Girl. Występ ma 870 tysięcy wyświetleń na YouTube. W 1. edycji show skradli także Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy ostatecznie wygrali program. Ich najczęściej wspominany występ do taniec nowoczesny do What About Us Pink. Z kolei w drugiej edycji najbardziej uwagę zwracali Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Występ do Echame La Culpa Luisa Fonsiego ma już ponad milion wyświetleń.

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu

Dance Dance Dance - najlepsze solowe występy

Choć Dance Dance Dance to program, w którym występuje się w parach, każdy z uczestników występuje także solowo. Takie pokazy także zapadły w pamięci widzów. W tej kategorii na YouTube króluje Wiktoria Gąsiewska. Jej występy do New Rules oraz Lush Life mają ponad milion wyświetleń. Blisko takiego wyniku jest także taniec do piosenki Buttons. Na drugim miejscu jest Pamela Stefanowicz. Jej najpopularniejsze pokazy to Wannabe i Rich Girl. Dużo wyświetleń mają też występy Patricii Kazadi, która urzekła występami do The Greatest oraz Dirrty.

Dance Dance Dance 3 - kiedy premiera, uczestnicy, jury, prowadzący

Nowy sezon rozpocznie się w piątek 19 marca 2021. Start o godzinie 20:30. Uczestnikami 3. edycji są Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. W jury programu zasiądą Agustin Egurolla, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk. Show poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Najnowsze