Ola Nowak pokazała swoje nowe oblicze. Czy to koniec jej kariery na Instagramie i TikToku?!

2021-07-13 13:30
Ola Nowak
Autor: WBF

Ola Nowak to bez żadnego ale jedna z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Oprócz tego, że świetnie wygląda na zdjęciach, posiada też inne umiejętności. Tańczy, śpiewa, a w dodatku pokazała wszystkim swoje nowe oblicze. Tego nie spodziewał się chyba nikt! Czy to koniec jej kariery w social mediach, na rzecz nowego hobby?

Ola Nowak to inspiracja niejednej kobiety. Wszystko przez jej konto na Instagramie, gdzie zamieszcza ciekawe propozycje stylizacji, a w dodatku dzieli się swoimi podróżami po świecie. Jeszcze nie tak dawno była faworytką trzeciej odsłony tanecznego show Dance Dance Dance, gdzie w parze z Damianem Kordasem, ale również solo dawała po prostu czadu! Widzowie mogli oglądać ją między innymi w choreografii do hitu Don’t Cha z repertuaru The Pussycat Dolls, a także do Show Me How You Burlesque - Christiny Aguilery. Choć Ola była od początku faworytką wielu widzów, niestety nie udało jej się wygrać programu. Mimo to, Ola Nowak nadal robi to co kocha, a w dodatku zaskakuje swoich fanów! Teraz mieli okazję zobaczyć ją całkiem w nowej roli, która pokazuje, że dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych!

Ola Nowak - nowe hobby

Ola Nowak już nie raz pokazała, że ciężka praca i zaangażowanie popłaca. Choć na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo, a swoje social media prowadzi nienagannie to w dodatku zaprezentowała swoim fanom coś jeszcze. Wjeżdżamy na fali w ten poniedziałek! - tak zaczyna się opis pod wideo, które zagościło na jej instagramowym profilu. Tekst nawiązuje oczywiście do tego, co dzieje się na kilkusekundowym filmie, który jest mocno ekstremalny! Ola Nowak zdecydowała się na sport wodny - wakeboarding. To nic innego jak sport polegający na płynięciu po powierzchni wody na specjalnej desce, trzymając się liny, którą ciągnie łódź lub wyciąg. Poniżej możecie zobaczyć, jak Ola Nowak szaleje na desce. To dowód na to, że dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych!

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu
Najnowsze