Ola Nowak niczym Britney Spears! W tej metamorfozie trudno ją rozpoznać

2021-04-09 12:44
Oli Nowak
Autor: wbf

Ola Nowak w tym wydaniu wygra Dance Dance Dance? Już w najnowszym odcinku influencerka pokaże się całkowicie w nowej odsłonie, którą pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Ola Nowak niczym Britney Spears zachwyci świat już lada dzień!

Ola Nowak niczym Britney Spears zachwyci świat podczas najnowszego odcinka Dance Dance Dance! Popularna polska influencerka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie swoją najnowszą metamorfozą, którą w pełni będziemy mieli szansę podziwiać już w najbliższy piątek, 9 kwietnia 2021 roku. Ola Nowak pojawi się na scenie jako blondynka i zachwyci wszystkich swoim wdziękiem i nowym wyglądem. Influencerka zdaniem wielu fanów będzie przypominać z wyglądu przebojową Britney Spears za czasów teledysku Baby One More Time! Do jakiej piosenki wystąpi Ola Nowak w takim przebraniu? Na ten moment trudno jest zdradzić więcej szczegółów, ale jedno wiemy na pewno. Ola Nowak w wersji blond jest równie przepiękna, jak i w swoich naturalnych włosach!

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?

Ola Nowak wygra Dance Dance Dance?

Ola Nowak jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Dance Dance Dance! Influencerka tańczy u boku Damiana Kordasa i świetnie sobie radzi. Słynna para z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej popularna i pewna siebie w tańcu. To właśnie oni mają duże szansę na wygranie całego show! 

Dance Dance Dance: Coraz bardziej napięte relacje między Idą i Agustinem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze