Dance Dance Dance 3 - Paweł Cieślak i Olga Łasak ODEJDĄ z programu? Niepokojące wieści

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP Dance Dance Dance 3 - Paweł Cieślak i Olga Łasak ODEJDĄ z programu? Niepokojące wieści

Dance Dance Dance - Olga Łasak i Paweł Cieślak. Dlaczego odeszli z programu?

2021-04-10 12:48

Dance Dance Dance 3 jest coraz bardziej emocjonujący. W ostatnim odcinku doszło jednak do nieprzyjemnej sytuacji. Z udziału postanowiła zrezygnować jedna z par. Byli to Olga Łasak i Paweł Cieślak. Wiele osób zastanawia się, dlaczego podjęli taką decyzję. Okazuje się, że zadecydowały problemy niezależne od nich. Wyjaśniamy przyczyny.

Dance Dance Dance to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych programów przez Polaków. W każdy piątek wieczorem wiele osób zasiada przed ekrany, aby móc podziwiać niesamowite choreografie w wykonaniu gwiazd. W odcinku wyemitowanym 9.04.2021 aż dwie pary musiały pożegnać się z konkursową stawką, ale tylko jedna z nich odpadła w naturalny sposób wynikający z zasad konkursu. Druga para sama zdecydowała o odejściu. Byli to Olga Łasak i Paweł Górak. Osoby, które przegapiły ostatni odcinek zastanawiają się, co się stało. Okazuje się, że jakiś czas temu Olga i Paweł zachorowali na COVID-19. Konsekwencje tej choroby sprawiły, że mieli duże utrudnienia w przygotowywaniu występów. Z tego powodu razem z Pawłem podjęła decyzję o wycofaniu się ze stawki. 

Dance Dance Dance: Coraz bardziej napięte relacje między Idą i Agustinem?

Dance Dance Dance 3 - Olga i Paweł zrezygnowali

- Nasze powikłania po chorobie, były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę. My zawsze walczymy do końca i jak wiecie potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia. Bardzo jest nam przykro, tym bardziej, że poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, profesjonalistów pełnych pasji, z którymi udało się nam zbudować wiele prawdziwych relacji, które są czymś więcej niż sam show czy program. Dziękujemy za ten rollercoaster doświadczeń, który dał nam kopa, by mimo wszystko z uśmiechem iść dalej. Będziemy bardzo tęsknić, ale podobno też nic nie dzieje się bez przyczyny, a słowa znanej piosenki trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym nabierają w tej sytuacji nowego znaczenia - powiedziała na scenie Olga.

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Polską wersję programu Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w piątki o godzinie 20:35. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.