Czy Ola Nowak będzie w finale Dance Dance Dance? Influencerka ciężko pracuje

2021-04-03 16:40
Ola Nowak i Damian Kordas
Autor: fot. TVP

Dance Dance Dance trwa w najlepsze, a widzowie mogli już bardzo dobrze poznać wszystkich uczestników. Wśród dwunastu osób, znalazły się perełki ze świata telewizji, ale również internetu! Jedną z nich jest Ola Nowak, która już w pierwszym odcinku zachwyciła dosłownie wszystkich. Czy dojdzie do ścisłego finału?

Ola Nowak w Dance Dance Dance, to zaskoczenie dla wszystkich osób! Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt, ale kiedy wszystko wyszło na jaw, każdy mocno się cieszył. Ola Nowak to prawdziwa gwiazda sieci. To ona czaruje swoimi zdjęciami użytkowników Instagrama, a na Stories uwielbia dużo mówić do swoich obserwatorów. To prawdziwa idolka dzieci, młodzieży, ale nawet dorosłych kobiet! Jest nie tylko modową inspiracją, ale także zaraża uśmiechem, miłością do podróży i pysznie wyglądającym jedzeniem, które robi jej siostra Justyna. Ola Nowak ma na swoim koncie nie tylko karierę influencerki na Instagramie, ale także na TikToku i YouTube. Oprócz tego można było zobaczyć ją w Top Model jako gość specjalny, a także w reklamie Maybelline, w której nie tylko występuje, ale także śpiewa! Teraz przyszła kolej na Dance Dance Dance. Czy Ola wygra taneczne show?

Dance Dance Dance 3: pierwsza taka sytuacja w historii programu. Nie odpadła żadna para!

Kto wygra Dance Dance Dance 3?

Ola Nowak jest nową gwiazdą telewizji, a to wszystko za sprawą jej udziału w trzeciej edycji show Dance Dance Dance. Influencerka tańczy w parze z Damianem Kordasem i po dwóch odcinkach śmiało można stwierdzić, że są faworytami widzów. Nie tylko świetnie wyglądają w duecie, ale również tańczą. Ponadto Ola oczarowała wszystkich już w pierwszym odcinku, podczas swojej solówki. Czy celebrytka ma szansę na finał? Wiele na to wskazuje, ponieważ prawie codziennie można zobaczyć na jej Instagramie filmiki i zdjęcia z prób Dance Dance Dance. Ola ciężko ćwiczy i co najważniejsze ma dryg do tańca, więc na pewno chciałaby aby wszyscy zobaczyli ją w finale. Czy tak będzie? Tego dowiemy się z pewnością za jakiś czas. Na razie musicie mocno trzymać za nią kciuki!

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze