Ola Nowak nagrała piosenkę. To wielki hit na TikToku!

2020-08-14 12:28 Ewelina Kulasza
Ola Nowak
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News Ola Nowak

Niedawno spełniło się jedno z największych marzeń popularnej influencerki Oli Nowak! Dziewczyna nagrała piosenkę, która jest wielkim hitem na TikToku i tańczy do niej wielu użytkowników. O jaką piosenkę chodzi? Jak wygląda trend w aplikacji związany z muzyczną nowością gwiazdy Instagrama? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl.

Ola Nowak nagrała piosenkę! Popularna youtuberka, a zarazem influencerka cały czas idzie ze swoją karierą jak burza. Fenomenalne zdjęcia na Instagramie, które zabierają dech w piersiach, muzyczne trendy na TikToku oraz vlogi na YouTubie. Mimo iż w życiu Oli dzieje się naprawdę dużo, to dziewczyna cały czas stara się spełniać swoje marzenia. Niedawno influencerka przy pomocy swojego Instagrama, poinformowała obserwatorów, że właśnie spełniło się jedno z jej największych i najskrytszych marzeń! Ola Nowak wzięła udział w projekcie, w którym miała okazję nie tylko pięknie wyglądać, ale również potańczyć i zaśpiewać. Co ciekawe, dziewczyna od zawsze interesowała się muzyką, dlatego też podczas nagrań czuła się jak ryba w wodzie. Mowa o projekcie realizowanym z kosmetyczną marką Maybelline. Influencerka wystąpiła w spocie reklamowym tańcząc i śpiewając, wraz z innymi gwiazdami internetu. Obok Oli Nowak znalazła się również Weronika Sowa - Wersow, Klatex, a także Lena Moonlight.

Ola Nowak - trend na TikToku

Ola Nowak nagrała piosenkę EXTRAORDINARY LOVE, która jest hitem na TikToku! Co ciekawe, do muzyki powstał specjalny taniec na potrzeby spotu i do tej pory został odtworzony w aplikacji ponad 3 tys. razy! Czyni go to najpopularniejszym trendem na polskim TikToku. Dodatkowo każdy z użytkowników apki może wziąć udział w challengu #MatteInkSong. Wystarczy, że nagracie do numeru Oli Nowak swój taniec, a następnie opublikujecie go z wymienionym hashtagiem. Naprawdę warto, bo influencerka będzie wybierać i udostępniać najfajniejsze wideo! Poniżej możecie posłuchać piosenki Oli i zobaczyć popularny taniec.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze