Czarek szczerze jak nigdy o Team X. Takiej prawdy nie spodziewał się nikt!

2020-08-13 16:27 Ewelina Kulasza
Czarek szczerze jak nigdy o Team X. Takiej prawdy nie spodziewał się nikt!
Autor: Screen z YouTube/CZAREK CZARUJE Czarek szczerze jak nigdy o Team X. Takiej prawdy nie spodziewał się nikt!

Youtuber i magik Czarek na dobre odszedł ze swoją dziewczyną Fanką z domu Team X. Niedawno chłopak opublikował wideo, w którym pokazuje całą willę od środka oraz żegna się z Natsu i Marcinem Dubielem. W końcu przyszedł czas na oficjalne wyjawienie powodu, przez który razem z Anią spakowali walizki i opuścili dom oraz ekipę Team X. Szczegóły przeczytacie poniżej.

To miały być najlepsze dwa lata naszego życia. Mija rok, a my z Anią się wyprowadzamy. Jak to się stało? Takimi słowami Czarek Czaruje rozpoczął swój najnowszy film, który pojawił się na jego oficjalnym kanale YouTube. Jak większość internautów wie, popularny magik, który kiedyś pojawił się w Mam Talent, razem ze swoją dziewczyną Fanką od 2019 roku zamieszkali w willi pod Warszawą i razem z innymi youtuberami tworzyli słynny Team X. Grupa miała za zadanie tworzyć lifestylowy content, którym mieli dzielić się w postaci materiałów wideo oraz zdjęć na swoich mediach społecznościowych oraz platformie YouTube. Przypomnijmy, że w Teamie X pojawili się również: Stuu, Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin, Kacper Blonsky, Michał Gała oraz Natsu.

Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że członkowie Teamu X nie mogą się ze sobą dogadać, a w domu panuje niekorzystna atmosfera. Jako pierwszy z warszawską willą i ekipą pożegnał się Kacper Blonsky. Następnie odeszła Lexy Chaplin, a teraz swoje walizki spakowała Ania - Fanka i Czarek Czaruje. Co wpłynęło na ich decyzję? Czy para nadal będzie aktywna w mediach społecznościowych?

Czarek o odejściu z Team X

Dlaczego Czarek razem ze swoją dziewczyną Anią spakowali swoje rzeczy, wyprowadzili się z willi i odeszli z Teamu X? Co skłoniło ich do tej decyzji? Czarek i Fanka dawali projektowi X dużo szans, robili wszystko by czuć się w nim dobrze. Jednak youtuber w najnowszym wideo stwierdził, że zapał do tworzenia wideo się skończył, przez co nie mógł dalej rozwijać swoich skrzydeł. Panująca atmosfera wpływała na jego zapał i energię do tworzenia materiałów wideo. Czarek dodał jeszcze, że czas spędzony w Domu X był wyjątkowy i jeszcze raz podziękował wszystkim za te chwile. Dom X nauczył go tego, aby być sobą, być ambitnym oraz to, że trzeba mieć dookoła siebie inne osoby - 'z kim przystajesz, takim się stajesz'. Nowy rozdział w życiu jest dla niego czymś wyjątkowym, ponieważ już w najbliższą sobotę 15 sierpnia zdradzi, co nowego szykuje. Czy będzie to nowa ekipa? Nowy projekt? Szczegóły poznamy już niedługo! Poniżej możecie posłuchać całego oświadczenia Czarka, dlaczego razem z Anią odeszli z Teamu X.

Czarek Czaruje w Szybkiej Serii ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze