Ola Nowak - kim jest? Instagramerka może pochwalić się milionem!

2020-02-13 16:00 RW
Ola Nowak - kim jest? Instagramerka może pochwalić się milionem!
Autor: screen z filmu na YouTube: MOJA PORANNA RUTYNA| MY MORNING ROUTINE Ola Nowak - kim jest? Instagramerka może pochwalić się milionem!

Ola Nowak to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek! Tylko na Instagramie jej profil obserwuje ponad milion dwieście tysięcy osób. Kim jest Ola Nowak? Z jakiego kanału ją znacie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl.

Ola Nowak - kim jest młoda dziewczyna, którą śledzi już ponad milion osób a i tak wciąż cieszy się rosnącym zainteresowaniem? Znamy ją z jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube, Beksy, który ma na celu przedstawienie różnych sytuacji z codziennego życia każdego z nas. Influencerka, oprócz wspomnianego kanału, w 2014 roku założyła swój prywatny, na którym największą popularnością cieszą się filmiki zatytułowane: Typy uczniów w szkole, a także Nie zdałam matury. Ponad pół miliona wyświetleń w dwa miesiące ma materiał wideo, za sprawą którego fani dowiadują się, jak wygląda mieszkanie gwiazdy.

Jeden z filmików na InstaStories świadczy o tym, że Ola Nowak szykuje się do wypuszczenia piosenki. Gwiazda internetu pojawiła się w jednym studio ze współtwórcami hitów, które dały Polsce zwycięstwo na Eurowizji Junior. Współpracowała z Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim. 

Ola Nowak - kim jest?

Ola Nowak urodziła się w Nowym Sączu i uwielbia tańczyć, śpiewać i oglądać filmy. Jej pasją są podróże, co najlepiej widać po jej zdjęciach na Instagramie. 22-letnia influencerka kupiła apartament, którym pochwaliła się w jednym z filmików na YouTube. Jak przekonuje, nigdy nie budzi jej pierwszy budzik.

Jak wygląda poranek Oli Nowak? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej:

Najnowsze