SzUsty Blend - kim jest twórca HITOWYCH przeróbek? [WIEK, MIASTO, BLENDY, PIOSENKI]

2020-02-10 14:40 RW
Szusty Blend - kim jest twórca HITOWYCH przeróbek? [WIEK, MIASTO, BLENDY, PIOSENKI]
Autor: screen z filmu na YouTube: Taco Hemingway - Bardzo Proszę! (SzUsty Blend) prod. Nick Badza Szusty Blend - kim jest twórca HITOWYCH przeróbek? [WIEK, MIASTO, BLENDY, PIOSENKI]

SzUsty Blend to do tej pory tajemnicza postać, która dała internautom dużą radość. Wszystko za sprawą hip-hopowych utworów, którym artysta nadaje drugiego życia. Do najpopularniejszych należą przeróbki hitów Taco Hemingway'a. Mowa o Bardzo proszę, Gdybyś nie istniała, czy chociażby Zapach perfum. Kim jest SzUsty Blend? Poznajcie go bliżej - tylko na ESKA.pl!

Szusty Blend - kim jest twórca hitowych przeróbek? Tajemniczą postać polskiego internetu odkryliśmy na ESKA.pl! Szusty Blend to gość, którego kanał śledzi ponad 538 tysięcy osób, a łącznie jego filmy mają ponad 300 milionów wyświetleń. Najpopularniejsze są nowe, odświeżone wersje hitów Taco Hemingway'a. Absolutnym królem jest Gdybyś nie istniała, czyli blend, w którym wykorzystano utwór z płyty Trójkąt Warszawski, Marsz, marsz. Wideo ma już ponad 75 milionów wyświetleń. Internauci pokochali również blend zatytułowany Bardzo Proszę, Nie obchodzi mnie nic, a także Zapach Perfum. Tylko te trzy blendy w serwisie YouTube mają 20 milionów odsłon. Wydaje się, że SzUsty Blend nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i już  wkrótce pojawią się kolejne hitowe przeróbki.

Kim jest Szusty Blend? Postać autora wielu hitowych przeróbek przybliżamy poniżej!

Szusty Blend - kim jest?

Twórca hitowych przeróbek ma na imię Arek i ma 29 lat. Blendy tworzy od ponad 10 lat. Na co dzień mieszka w  Białej Podlaskiej w województwie lubelskim, w okolicy przejścia granicznego Terespol. Kiedy zrodził się pomysł na tworzenie blendów? Jak sam przekonuje wziął się z tego, że w 2008 roku odkrył człowieka, który według mnie jest ojcem chrzestnym blendow w Polsce - Mucha Blend.

Pamiętam jakby to było wczoraj, jak usłyszałem blend WWO - Gdy jego autorstwa i powiedziałem sobie, że też chce to robić Ale jeszcze lepiej 🙂 od 2009 roku, dokładniej od świąt Bożego Narodzenia otworzyłem swój własny kanał i działam do dnia dzisiejszego.

- powiedział nam SzUsty. Sam przekonuje, że jest to często czasochłonne, jednak jak się okazuje, większość tych "hitowych" blendow była stworzona w bardzo krótkim czasie. Twórca ujawnia nam:

Nie da się jednak określić dokładnego Czasu na blend, raz jest to kwestia 10 minut, a czasem godziny czy dni

Co jest najtrudniejsze w tworzeniu blendów? SzUsty opowiedział, że dopasowanie instrumentalnej wersji do wokalu w taki sposób, by brzmienie danego blendu było świeże i sprawiło, że słuchacze odkrywają numer na nowo. 

Najnowsze