Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019. Wiemy, z kim tańczy gwiazda ESKI!

2019-08-07 9:50 RW
Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami - wiemy, z kim zatańczy gwiazda ESKI!
Autor: WBF Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami - wiemy, z kim zatańczy gwiazda ESKI!

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami to ogromna niespodzianka dla wszystkich jej fanów! Dla samej uśmiechniętej i życzliwej prezenterki udział w 10. edycji show, to okazja, by jeszcze lepiej nauczyć się tanecznych pląsów. Przy czyim boku będzie się uczyć gwiazda ESKA TV i Radia ESKA? Poznajcie jej kompana w walce o Kryształową Kulę - na ESKA.pl

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 sprawi ogromną niespodziankę i pokona innych uczestników? Pod okiem tego trenera, który uważany jest za jednego z najlepszych tancerzy w kraju, może dotrzeć do finału! Prezenterka Radia ESKA i ESKA TV doskonale czuje muzykę, o czym przekonacie się oglądając jesienną edycję tanecznego show. Nie miała jednak nigdy wcześniej okazji nauczyć się profesjonalnie tańczyć. Tym bardziej z dużą uwagą warto śledzić jej postępy!

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - z kim tańczy?

Ola Kot to jedna z najbardziej uśmiechniętych prezenterek w naszym kraju. Gwiazda ESKI zachwyca urodą, poczuciem humoru, profesjonalizmem i życzliwością. Fani na początku myśleli, że Ola zatańczy z Rafałem Maserakiem. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu opublikowała wspólne zdjęcie z tancerzem. Jak już wiemy, nie zatańczą razem w dziesiątej edycji polsatowskiego show.

Z kim tańczy Ola Kot? Partnerem prezenterki Radia ESKA i ESKA TV jest... Tomasz Barański.

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - z kim tańczy?
Autor: ESKA Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - z kim tańczy?

Ola Kot - kim jest partner w Tańcu z Gwiazdami?

Tomasz Barański to jeden z najpopularniejszych tancerzy w naszym kraju. Choreograf urodził się 19 grudnia 1980 roku w Kielcach. Jego partnerkami tanecznymi w show były kolejno: Klaudia Halejcio, Tatiana Okupnik, Ewelina Lisowska, Kasia Stankiewicz, Mariola Bojarska-Ferenc, Katarzyna Dziurska i Justyna Żyła. W duecie z Eweliną Lisowską wygrał w finale czwartej edycji konkursu. Barański zajmuje się również przygotowywaniem choreografii znanych teledysków oraz popularnych imprez i festiwali. Jest autorem układu tanecznego do zwycięskiego występu Roksany Węgiel podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Ola Kot jest finalistką Miss Polski z 2009 roku. Urodziła się w Bielsku-Białej, gdzie studiowała informatykę. Na co dzień lubi słuchać hip-hopu, jednak nie zamyka się na gatunki muzyczne. 

Najnowsze