Ola Kot pod sukienką Szpaka. Prowadząca ESKA TV i wokalista szaleją podczas wywiadu

2019-05-31 17:14 k.w.
Ola Kot i Michał Szpak
Autor: ESKA TV

Za nami tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal - największego muzycznego wydarzenia w Polsce. Była to wyjątkowa odsłona festiwalu, ponieważ na widzów czekały niezwykłe atrakcje. Oprócz występów na żywo, mogliśmy zobaczyć muzyków, debiutujących w roli prowadzących. Wśród nich był Michał Szpak. O emocjach, jakie towarzyszyły mu na scenie, opowiedział Oli Kot. Podczas wywiadu, prowadząca ESKA TV i wokalista nieźle szaleli!

Ola Kot pod sukienką Szpaka. Prowadząca ESKA TV i wokalista szaleją podczas wywiadu! Michał Szpak podczas tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal, sprawdził się w zupełnie nowej dla siebie, roli. Wokalista zadebiutował w roli prowadzącego, podczas pierwszego dnia festiwalu. Ola Kot - prezenterka Radia ESKA i ESKA TV, podpytała artystę o emocje, jakie towarzyszyły mu podczas debiutu. Wywiad zakończył się naprawdę wyjątkowo.

Przeczytaj także: Margaret - koncerty stresują gwiazdę? Co robi artystka przed występem?

Ola Kot pod sukienką Szpaka!

Michał Szpak ma za sobą wyjątkowy występ, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Wokalista zadebiutował w roli prowadzącego. W rozmowie z Olą Kot - prezenterką ESKA TV, zdradził, że podczas swojego debiutu był zestresowany, jak nigdy wcześniej. Ola Kot prowadziła wydarzenie dzień później, dlatego poprosiła Szpaka o radę, w jaki sposób powinna przygotować się do występu. Muzyk doradził jej, aby była po prostu sobą.

Po krótkiej rozmowie, wydarzyło się coś zupełnie niespodziewanego! Ola Kot znalazła się pod sukienką Szpaka. Jeżeli chcecie zobaczyć szalony wywiad Oli i Michała, zapraszamy do obejrzenia wideo poniżej.

Najnowsze