Joy Influencer 2019 - WYNIKI. Kto wygrał, w jakiej kategorii?

2019-10-10 11:32 MK
Joy Influencer 2019 - WYNIKI. Kto wygrał, w jakiej kategorii?
Autor: ESKA.PL Joy Influencer 2019 - WYNIKI. Kto wygrał, w jakiej kategorii?

Internet to miejsce, w którym swoją karierę budują największe obecnie gwiazdy show-biznesu. Tysiące polubień, komentarzy, obserwujących... Takimi wynikami mogą pochwalić się zwycięzcy prestiżowej nagrody. Magazyn JOY po raz kolejny postanowił wyróżnić te osoby, które aktywnie działają w sieci i odnoszą tam spore sukcesy. Zobaczcie, kto zwyciężył w plebiscycie JOY Influencer Roku 2019 już teraz na ESKA.pl.

JOY Influencer Roku 2019 - zwycięzcy zostali wybrani. We wrześniu, na oficjalnej stronie internetowej magazynu Joy pojawił się specjalny formularz, w którym fani mogli oddawać głosy na swoich ulubieńców ze świata internetu. Po raz kolejny, organizatorzy wytypowali do zwycięstwa te osoby, obok których ciężko przejść obojętnie, i które wywierają realny wpływ na społeczeństwo w niemalże każdej dziedzinie. Niejednokrotnie inspirują nas do działania, zachęcają do zmian czy po prostu umilają nasz dzień.

Joy Influencer Roku 2019 - wyniki. Kto zwyciężył?

W tym roku, nominowani walczyli ze sobą w dziesięciu kategoriach. Organizatorzy zdecydowali się docenić przedstawicieli świata muzyki, tańca, mody oraz urody. Internauci mogli również wybrać, ich zdaniem, najfajniejszą Parę Sieci, Faceta Sieci, Gold Influencera czy też Debiut Roku, gdzie doceniono naszą Olę Kot. Wyjątkowa gala wręczenia nagród odbyła się w środę, 9 października 2019. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio ESKA. Zobacz, kto wygrał w poszczególnych kategoriach.

JOY Influencer Roku 2019 - zwycięzcy

Gala JOY Influencer Roku 2019 rozpoczęła się po godzinie 20:00. Pierwszą kategorią, w której wręczono nagrodę była Beauty Influencer. Zwyciężyła Klatex. Kolejną wygraną wieczoru okazała się Marina Łuczenko-Szczęsna. Wokalistka zwyciężyła w kategorii Fashion Influencer

Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: ESKA

Po przyznaniu pierwszych statuetek, przyszedł czas na muzyczny występ. Scenę rozgrzała Roksana Węgiel swoim wielkim hitem Lay Low.

Roksana Węgiel
Autor: ESKA

Fit Influencer to kolejna z kategorii stworzonych przez organizatorów imprezy. Internauci zdecydowali, że to miano należy się Ewie Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska
Autor: ESKA

Następnie przyszedł czas na przyznanie nagrody w kategorii Lifestyle Influencer. Powędrowała ona w ręce Angeliki Muchy. W trakcie podziękowań, dziewczyna wyznała: - W internecie jestem od 6 lat i to bardzo miłe. Jeszcze mi się nie znudziło.

Angelika Mucha
Autor: ESKA

Chwilę po zejściu ze sceny Angeliki, pojawiła się na niej Zuzia Jabłońska, która zaśpiewała singiel Powiedz mi to w twarz i odebrała złotą płytę!

Zuzia Jabłońska
Autor: ESKA

Debiut Roku - nie mogło być inaczej! Statuetkę JOY Influencer Roku otrzymała prezenterka Radia ESKA i ESKA TV, czyli Ola Kot! Gratulujemy!

Ola Kot
Autor: ESKA

Jeśli chodzi o Faceta Sieci, to internauci zdecydowali, że jest nim Stuu Barton, czyli popularny youtuber.

Stuu
Autor: ESKA

Czas na kolejne gwiazdy muzyki. Na scenie wystąpiła Rosalie, a zaraz po niej Krystian Sikora.

Rosalie
Autor: ESKA

Podczas Joy Influencer Roku 2019 doceniono również Parę Sieci. Zdaniem internautów, na ten tytuł zasłużyli SANDRAKUBICKA & KAIOALVESGONCALVES.

Sandra Kubicka
Autor: ESKA

Zanim poznamy laureatów w kolejnych kategoriach, przerwa na występ. Tym razem, na scenie Natalia Zastępa z kawałkiem Nie żałuję.

Natalia Zastępa
Autor: ESKA

Dance Influencer to kategoria, w której nominowani zostali nie tylko profesjonalni tancerze. Internauci wybrali, ze nagroda należy się Wiktorii Gąsiewskiej, która wraz z Adamem Zdrójkowskim wytańczyła sobie zwycięstwo w show Dance, Dance, Dance. Nagrodę w jej imieniu odebrała siostra. 

Kolejnym artystą, który rozgrzał publiczność był Smolasty. Artysta wykonał na żywo swój kawałek Uzależniony. Tuż po jego występie, dowiedzieliśmy się, kto zwyciężył w kategorii Music Influencer. To Dawid Kwiatkowski! Nic dziwnego - piosenkarz ma rzeszę aktywnych w sieci fanów. Artysta wykonał na żywo mix singli Mordo i Jestem.

Dawid Kwiatkowski
Autor: ESKA
Dawid Kwiatkowski
Autor: ESKA

Po blisko dwóch godzinach wspólnej zabawy, czas na ostatnią z kategorii - Gold Influencer. Najwięcej głosów internautów zdobyła aktorka i piosenkarka, jak również bezsprzecznie wielka gwiazda mediów społecznościowych - Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa
Autor: ESKA

Po gali, przyszedł czas na wywiady. Już niebawem spodziewajcie się rozmów z waszymi ulubionymi gwiazdami sieci w ESKA TV.

Ola Kot
Autor: ESKA
Angelika Mucha
Autor: ESKA
Dawid Kwiatkowski
Autor: ESKA
Najnowsze