Ola Gintrowska - wiek, wzrost, rodzice, piosenki, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, aktorka, Instagram

2021-01-27 14:52 Ewelina Kulasza
Ola Gintrowska
Autor: Piotr Matusewicz/EastNews Ola Gintrowska

Kim jest Ola Gintrowska? Znacie ją nie tylko z telewizji, ale również z wielkich scen! Jest nie tylko aktorką, która gra w przeróżnych serialach i zachwyca urodą, ale też piosenkarką. Co musicie o niej jeszcze wiedzieć? Najważniejsze informacje na temat Oli Gintrowskiej, znajdziecie w artykule poniżej.

Ola Gintrowska - wiek, wzrost, rodzice, piosenki, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, aktorka, Instagram. Te kwestie interesują was najbardziej. Kim jest Ola Gintrowska? To nie tylko piosenkarka, ale także aktorka, którą wiele z was może kojarzyć z telewizyjnych seriali Polsatu, czy też TVP2. Ola Gintrowska urodziła się w Szczecinie i pochodzi z muzycznej rodziny. Artystka będąc jeszcze dzieckiem, pobierała lekcje śpiewu i uczyła się gry na pianinie. Po ukończeniu liceum i szkoły muzycznej, wyjechała do Warszawy, a następnie do Londynu, gdzie uczęszczała na studia na Wydziale Dramatycznym i Wydziale Śpiewu Operowego Uniwersytetu w Kingston. W czasach studenckich nie tylko udzielała się w chórze, ale także można było ją zobaczyć na deskach teatru.

Ola Gintrowska w 2015 roku wydała singiel zatytułowany Missing. Co ciekawe, kawałek stał się motywem muzycznym programu Must Be the Music, a także pojawił się w komedii Słaba płeć. Tylko muzyka. Rok później zdecydowała się wziąć udział w krajowych eliminacjach eurowizyjnych, gdzie zajęła przedostatnie, ósme miejsce w finale selekcji. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni

Ola Gintrowska - wiek

Ile lat ma Ola Gintrowska? Piosenkarka przyszła na świat w Szczecinku dokładnie 28 marca 1991 roku. W 2021 roku będzie obchodzić swoje 30. urodziny. 

Ola Gintrowska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ola Gintrowska? Jak można zauważyć, artystka jest bardzo wysoka. Ola mierzy dokładnie 178 cm wzrostu.

Ola Gintrowska - rodzice

Ola Gintrowska pochodzi z muzycznie uzdolnionej rodziny. Jeden z jej dziadków śpiewał w chórze, natomiast drugi grał na skrzypcach. Mama artystki była zaś piosenkarką, a jej siostra gra na wiolonczeli.

Ola Gintrowska - piosenki

Ola Gintrowska ma na swoim koncie kilka piosenek. Mowa o kawałkach takich jak: Missing, Best That I’ve Felt, Rowdy, Biała magia. Piosenka Missing jest jednak najbardziej popularna, ponieważ Ola zaśpiewała ją nie tylko podczas krajowych eliminacji do Eurowizji 2016, ale także w półfinale Must Be The Music 10. 

Ola Gintrowska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ola Gintrowska była jedną z uczestniczek rozrywkowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wystąpiła w ósmej, jesiennej edycji w 2017 roku. W show Polsatu wcieliła się między innymi w rolę: Britney Spears, Nicole Scherzinger, Rihannę, Shaggy'ego czy też Irenę Jarocką.

Ola Gintrowska - aktorka

Ola Gintrowska jest również aktorką. Zaczynała na deskach teatru, ale swój prawdziwy debiut miała w 2011 roku, wcielając się w postać Moniki w filmie W imieniu diabła. Następnie w 2017 roku, widzowie mogli oglądać ją w filmie Gwiazdy w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Rok później Ola Gintrowska pojawiła się w obsadzie serialu TVP2 M jak Miłość, jako Małgosia, a także w 19 i 20 odcinku Diagnozy, jako Zuza. Ponadto od 2018 roku, piosenkarka wciela się również w rolę Urszuli Dzieciątkiewicz w serialu Polsatu Pierwsza Miłość. Widzowie mogą oglądać ją podczas scen, które rozgrywają się w Wadlewie. 

Ola Gintrowska - Instagram

Ola Gintrowska jest aktywna na Instagramie. Codziennie przybywa jej nie tylko polubień pod zdjęciami, ale także zwiększa się grono followersów. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Instagramowy profil artystki nosi nazwę @olagintrowska.

Najnowsze