Jennifer Lopez odtworzyła fragment teledysku po 20 latach. Fani są zaskoczeni efektem!

2021-01-25 16:58 Ewelina Kulasza
Jennifer Lopez
Autor: Michael Amico via The Grosby Group/Grosby Group/East News Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ma się czym pochwalić! Niedawno świętowała w mediach społecznościowych okrągłe dwudziestolecie swojego drugiego krążka J. Lo. Z tej okazji postanowiła odtworzyć fragment teledysku do piosenki, która znajdowała się na pierwszym miejscu jej albumu z 2001 roku. Jesteście ciekawi jak wypadła? Jennifer Lopez nie ma sobie równych!

Jennifer Lopez to jedna z popularniejszych artystek na świecie! Dała się poznać nie tylko wydając swoje muzyczne hity, ale także wcielając się w role w przeróżnych filmach. Choć w lipcu 2021 roku skończy 52 lata, to jak można zauważyć, jej wygląd od lat się nie zmienia. Nie można zapomnieć także o jej energii, którą pokazała nie raz podczas wielu koncertów, a także w swoich teledyskach. 24 stycznia tego roku, Jennifer Lopez świętowała razem z fanami okrągłą, dwudziestą rocznicę pojawienia się albumu J. Lo. To jej drugi album studyjny zaraz po debiutanckim krążku On the 6. Płyta okazała się być obłędnym hitem, a kawałki które się na niej znalazły, do dzisiaj są uwielbiane przez wielu słuchaczy na świecie.

Międzynarodowa kariera Jennifer Lopez, cały czas idzie jak burza. To zasługa nie tylko jej wokalu, ale także tanecznych piosenek i... zmysłowych teledysków. Z okazji 20. lecia krążka J. Lo, wokalistka podzieliła się ze światem nowym fragmentem wideo, w rytm kawałka Love Don't Cost a Thing. Jennifer Lopez spacerując po plaży naśladuje słynną scenę z teledysku z 2001 roku i w subtelny sposób, zrzuca z siebie biżuterię i prawie ubranie!

Jennifer Lopez - 20. rocznica singla Love Don't Cost a Thing

Jennifer Lopez świętuje dwudziestolecie płyty J. Lo. Piosenkarka udostępniła w swoich mediach społecznościowych kilkusekundowy kawałek Love Don't Cost a Thing, który znajduje się na pierwszej pozycji jej drugiego albumu. Mowa oczywiście o odtworzeniu fragmentu kultowego teledysku, który niesamowicie przyciąga niejednego widza. Co ciekawe, numer Love Don't Cost a Thing, okazał się być hitem na całym świecie. Doczekał się nawet hiszpańskiej wersji Amor Se Paga con Amor i królował na wielu listach - między innymi w Wielkiej Brytanii jako numer jeden, a także na Billboard Hot 100 na pozycji trzeciej. W Polsce do dziś możecie usłyszeć tę piosenkę w wielu rozgłośniach radiowych, ale również w telewizji. Fani amerykańskiej artystki są zachwyceni i czegoś takiego z pewnością się nie spodziewali. Sami zobaczcie jak Jennifer daje czadu na najnowszym wideo!

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce
Najnowsze