Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - matematyka i polski. Jakie są rozwiązania zadań?

2020-07-31 10:55 Rafał Wróblewski
Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - matematyka i polski. Jakie są rozwiązania zadań?
Autor: cke.gov.pl Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - matematyka i polski. Jakie są rozwiązania zadań?

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 budzą spore zainteresowanie. Jak należało rozwiązać arkusz, by zdobyć komplet punktów? Gdzie szukać gotowych rozwiązań? Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl!

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - matematyka i polski, to dwa przedmioty, które sprawiły uczniom największą trudność. Nic dziwnego, że w dniu otrzymania wyników zastanawiają się, jak należało rozwiązać poszczególne zadanie, napisać wypracowanie, by zdobyć większą liczbę punktów. Każdy ze zdających doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet najdrobniejsza pomyłka może ich sporo kosztować. Mowa oczywiście o dostaniu się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. 

Zobacz: Rekrutacja do liceum 2020/21 - punkty. Jak i kiedy się liczy? [KALKULATOR]

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - matematyka

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty z matematyki najbardziej interesują uczniów. Większość internautów, udzielających się np. na Twitterze twierdzi, że to właśnie królowa nauk sprawiła im największe trudności. Gotowy klucz odpowiedzi, za który odpowiada Centralna Komisja Egzaminacyjna, nie jest jeszcze udostępniony. Wiadomo jednak, jakie są zasady oceniania. I tak, zgodnie z podstawą programową, uczeń otrzymywał punkty za wykorzystanie i tworzenie informacji, czy chociażby za interpretacje czym są liczby naturalne na osi liczbowej. Komplet szczegółów znajedzicie na podstronie CKE.

Egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020 - arkusze

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 - język polski

Jakie są odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2020 z języka polskiego? Klucz nie został jeszcze ujawniony przez CKE. Gdy tylko pojawią się sugestie, jak rozwiązać egzamin ósmoklasisty - to podrzucimy je w tym miejscu.

Egzaminu ósmoklasisty z język polski 2020 - arkusze

Ósmoklasiści skończyli egzaminacyjny maraton. Jakie mają plany?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze