Odpowiedzi egzamin ósmoklasisty angielski 2023. Arkusze CKE, klucz, rozwiązania zadań

2023-05-25 13:26

Odpowiedzi z angielskiego na egzaminie ósmoklasisty 2023 opublikowane zaraz po sprawdzianie na koniec klasy ósmej mogłyby okazać się zbawienne dla tych, którzy mają wątpliwości, co do poszczególnych zadań. Z pewnością ci, którym najbardziej zależy na dobrym wyniku mniej by się stresowali i byliby pewni, że dostaną się do wymarzonej szkoły średniej. Gotowe odpowiedzi z angielskiego pozwolą przeanalizować arkusz i przekonać się orientacyjnie, ile punktów udało się uzyskać z drugiej części testu. Jakie są odpowiedzi z angielskiego na egzaminie 8-klasisty 2023? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Odpowiedzi egzamin ósmoklasisty angielski 2023
  2. Egzamin ósmoklasisty angielski 2023 - ARKUSZE CKE

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty angielski 2023 przydadzą się tym, którzy zaraz po wyjściu z sali egzaminacyjnej chcą zweryfikować, które zadania rozwiązali dobrze, a które nie poszły im najlepiej. Odpowiedzi egzaminu 8-klasisty 2023 pozwolą też uczniom sprawdzić, orientacyjnie, ile punktów udało się zdobyć. Ostatecznie muszą pamiętać, że wyniki egzaminu mają wpływ na przyjęcie ucznia do wybranej przez niego szkoły ponadpodstawowej, ale to nie wszystko. Połowa wszystkich punktów do zdobycia to właśnie punkty za test, natomiast druga połowa to punkty za oceny na świadectwie szkolnym i inne osiągnięcia ucznia. Gotowe odpowiedzi to jedno, ale oprócz tego bardziej ambitni będą chcieli raz jeszcze rozwiązać arkusz. Dlatego też podrzucimy go na naszej stronie.

Odpowiedzi egzamin ósmoklasisty angielski 2023

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty z angielskiego 2023 oficjalnie zostaną ujawnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, w dniu ogłoszenia wyników, czyli 3 lipca. Wtedy na stronie CKE pojawi się klucz oraz szczegółowe sprawozdanie podsumowujące przebieg sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą efektem pracy egzaminatorów z całej Polski. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie otrzymają 6 lipca 2023. Jeśli zależy wam na tym, by szybciej uzyskać odpowiedzi egzaminu 8-klasisty, to zgłoście się do swojego nauczyciela. Pomocne mogą okazać się gotowe rozwiązania i podpowiedzi, które pojawiają się w mediach społecznościowych.

Egzamin ósmoklasisty 2023 angielski - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, PDF, E-MAIL

Egzamin ósmoklasisty 2023 angielski NA ŻYWO. Uczniowie w strachu! [RELACJA 25.05.2023]

Jeden z uczniów podał odpowiedzi, jakich udzielił na egzaminie ósmoklasisty z angielskiego. Wcale nie muszą być one poprawne, więc podejdźcie do nich z dystansem:

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?

Egzamin ósmoklasisty angielski 2023 - ARKUSZE CKE

Arkusze CKE z angielskiego 2023 podrzucamy w tym miejscu. Poniżej znajdziecie galerię, w której umieszczone będą wszystkie strony, które musieli przejrzeć i rozwiązać uczniowie klas ósmych. Otrzymamy je przed godziną 13:00. Samo przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty było warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Jeśli uczeń z powodów zdrowotnych lub losowych nie mógł przystąpić do egzaminu we wtorek, środę i czwartek, to będzie go pisał w drugim terminie, w dniach 12-14 czerwca.

  • Najwyżej punktowane zadanie brzmiało: Twój kolega wrócił niedawno do Polski po kilku latach pobytu za granicą. W e-mailu do koleżanki z Anglii: poinformuj, w jakich okolicznościach spotkałeś(aś) się z tym kolegą po jego powrocie do Polski; Opisz, jak wygląda teraz ten kolega; Napisz, jaki problem miał kolega po powrocie do Polski.