Obudź Się Na Jankesa i zgarnij nagrody na dobry początek dnia! Jak się zgłosić?

2021-10-25 14:39
Obudź się na Jankesa i zgarnij nagrody na dobry początek dnia! Jak się zgłosić?
Autor: RADIO ESKA Obudź się na Jankesa i zgarnij nagrody na dobry początek dnia! Jak się zgłosić?

Obudź się na Jankesa codziennie rano i zgarniaj odjazdowe nagrody, które spowodują, że Twój dzień będzie jeszcze lepszy. Od poniedziałku do czwartku do wygrania pełny bak paliwa, foteliki i wózki dla dzieci, kasa na karmę, a także opłata Waszych rachunków. Jak się zgłosić i wygrać? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl.

Obudź się na Jankesa i zgarnij nagrody na dobry początek dnia! Jak się zgłosić? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jeżeli chcecie pozytywnie rozpocząć dzień razem z ESKĄ, to koniecznie codziennie rano od godziny 6:00 odpalcie Obudź się na Jankesa, a Jankes, Kama i Rudy postawią Was na nogi. Oprócz pozytywnej energii, porządnej dawki najlepszych hitów na czasie, możecie zgarnąć wyjątkowe nagrody. Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć wszystkie prezenty, które przygotował dla Was Krzysiek Jankowski z poranną ekipą?

Dawid Kwiatkowski królował na scenie ESKA Live. Kiedy i gdzie oglądać koncert?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

ESKA Płaci Twoje Rachunki: jak się zgłosić?

ESKA Płaci Twoje Rachunki to wyjątkowa okazja do tego, aby pozbyć się jednego rachunku, który Was przeraża. Zapłacimy go z ogromną chęcią, tylko jest jeden warunek. Musicie zgłosić się do naszej zabawy na rachunki.eska.pl i przekonać nas, że to właśnie Wy powinniście mieć opłacony rachunek przez ESKĘ. Pamiętajcie, że Jankes, Kama i Rudy płacą rachunki w każdy poniedziałek!

ESKA Robi Pępkowe: jak się zgłosić?

Wózek lub foteliki dla Waszych bobasów czekają w naszej zabawie ESKA Robi Pępkowe. To idealna okazja, aby zgłosić się już teraz i mieć z głowy już jedną z rzeczy, w które musimy się zaopatrzyć kiedy na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Aby wejść do gry o wózek lub fotelik wystarczy wypełnić formularz na pepkowe.eska.pl. W każdy wtorek Jankes, Rudy i Kama zadzwonią i wręczą Wam prezent dla Waszego świeżo narodzonego dziecka.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

ESKA Nakarmi Ci Pieska: jak się zgłosić?

ESKA Nakarmi Ci Pieska to świetna okazja do tego, aby opowiedzieć wyjątkową historię z Waszym pupilem w tle. Możecie to zrobić na stronie nakarmi.eska.pl. Jak już to zrobicie, to w każdą środę czekajcie na telefon od Jankesa, Kamy i Rudego. Gdy odbierzecie telefon, zgarniecie pieniądze na karmę dla Waszego psiaka.

ESKA Tankuje do Pełna: jak się zgłosić?

ESKA Tankuje do Pełna to jedna z ulubionych akcji wszystkich zmotoryzowanych słuchaczy Radia ESKA. Koniecznie zgłoście się do naszej zabawy, jeżeli irytują Was ceny benzyny i chcecie aby Jankes, Kama i Rudy zatankowali Wam auto do pełna. Wypełnijcie formularz na tankuje.eska.pl i czekaj na telefon od ekipy Obudź się na Jankesa w każdy czwartek od rana.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze